'
Читаєте зараз
Командири знищених в Бердянську кораблів виявилися зрадниками

Командири знищених в Бердянську кораблів виявилися зрадниками

Markiian Oliiarnyk
  • У порту Бердянська ліквідовано десантний корабель рашистів «Орськ».
  • Двом кораблям з ушкодженням вдалося втекти.
  • Командири цих суден зрадили Україну у 2014 році і перейшли на бік Росії.

24 березня 2022 року у тимчасово окупованому росіянами порту Бердянська українські військові знищили великий десантний корабель Чорноморського флоту Росії «Орськ». Ще на одному кораблі «Саратов» виникла пожежа, а на російському «Новочеркаську» є втрати серед окупантів. Їхні командири у 2014 році перейшли на бік Російської Федерації.

Заборона розповідає про двох зрадників, які рятувались відступом з порту Бердянська.

Втеча російських кораблів з Бердянська: що відомо про екіпаж

Двоє командирів десантних суден Російської Федерації, які пошкодили у Бердянську, виявились зрадниками України, повідомила пресслужба українських Військово-морських сил (ВМС). 

Командир великого десантного корабля «Саратов», капітан другого рангу Володимир Храмченков виявився колишнім командиром середнього десантного корабля «Кіровоград», який належав ВМС України. У 2014 році Храмченков зрадив присязі та перейшов на бік окупантів.

Зрадник Володимир Храмченков

Його товариш, капітан другого рангу Юрій Павлов, командир російського «Новочеркаська», на момент зради був старшим помічником командира десантного корабля «Костянтин Ольшанський».

Читати більше новин в Telegram

«Всі ми бачили, як кораблі накивали п’ятами з порту Бердянська. На ‘Саратові’ пожежа, здетонував боєкомплект. На ‘Новочеркаську’ троє загиблих та троє поранених. Ось що буває, коли береш на службу зрадників. Вони слабкі, в 2014 році не встояли та взяли 30 срібняків, і сьогодні завдяки їхньому професіоналізму у рашистів ще два ВДК [великі десантні кораблі] втратили боєздатність», — зазначили у пресслужбі ВМС України.

Пошкоджені російські кораблі

В захопленому російськими окупантами порту Бердянська українські військові знищили десантний корабель «Орськ» Чорноморського флоту РФ.

Раніше Заборона розповідала про масове викрадення рашистами людей в Маріуполі та про вимогу українського МЗС покарати Росію новими санкціями за цей злочин.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій