'
Читаєте зараз
Кожен з вас вчить нас бути сильними: Борис Джонсон звернувся до дітей України

Кожен з вас вчить нас бути сильними: Борис Джонсон звернувся до дітей України

Markiian Oliiarnyk
  • Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон написав українським дітям листа.
  • Звернення опубліковано двома мовами: англійською та українською.
  • В листі британський прем’єр зазначив, що українські діти мають мільйони друзів у всьому світі.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон написав зворушливе звернення до українських дітей. Політик назвав їх прикладом для наслідування для дорослих у всьому світі і підкреслив, що у Великій Британії дітей з України завжди вважатимуть друзями.

Заборона розповідає про щемливий лист Бориса Джонсона, який був опублікований двома мовами: англійською та українською.


Лист Бориса Джонсона українським дітям

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон написав відкритого листа дітям з України, у якому запевнив, що вони не самотні: під час візиту до Києва 9 квітня 2022 року, він помітив відсутність на вулицях дітлахів та молоді.

«Після вторгнення багато з вас були змушені покинути свої домівки. Ви залишили сім’ю, друзів, домашніх улюбленців, іграшки та ваше звичне життя, шукаючи притулок на станціях метро, в далеких містах і навіть інших країнах. Я не уявляю, наскільки важким був цей рік»‎, — зазначив британський прем’єр-міністр.

Він підкреслив, що українські діти мають пишатися собою і завжди пам’ятати, що вони не одні.

Читати більше новин в Telegram

«Багато з вас бачили або пережили речі, які не повинна бачити жодна дитина. Але кожен день українські діти вчать усіх нас, що означає бути сильним і гідним, високо тримати голову навіть у найважчі часи. Я не можу уявити кращого прикладу для наслідування, ніж ви…ви не одні. Ви можете бути розлучені з друзями вдома, але у вас є мільйони інших по всьому світу», — зазначив Джонсон.

У листі він також розповів, що у Сполученому Королівстві на будинках, магазинах, церквах та навіть дитячих майданчиках люди підіймають українські стяги: «…навіть на даху моєї резиденції на Даунінг стріт, де на вікнах висять соняшники, намальовані британськими дітьми»‎.

Борис Джонсон підкреслив, що впевнений в перемозі України і що у Великій Британії ніколи не забудуть українських дітей і завжди будуть з гордістю називати їх друзями.

Boris Johnson /Twitter

Раніше Заборона розповідала про лист дев’ятирічного хлопчика з Хмельниччини до однолітків, які втратили житло через вторгнення Росії в Україну.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій