Читаєте зараз
«Будемо друзями, бо ми — українці». Хлопчик написав зворушливий лист дітям, які втратили свої домівки

«Будемо друзями, бо ми — українці». Хлопчик написав зворушливий лист дітям, які втратили свої домівки

Markiian Oliiarnyk
Захарій Гамалій з батьком
  • На Хмельниччині діти пишуть листи підтримки одноліткам зі зруйнованих війною регіонів України.
  • Один із таких зворушливих листів написав 9-річний Захарій, син голови обласної військової адміністрації.
  • Хлопець запросив до себе усіх охочих діток і пообіцяв ділитися іграшками, школою і друзями.

 9-річний хлопчик з Хмельниччини написав зворушливий лист підтримки одноліткам, які втратили житло через вторгнення Росії в Україну. Його батько, голова Хмельницької обласної військової адміністрації, закликав усіх батьків заохочувати дітей писати такі листівки, щоб підтримувати однолітків у скрутний час.

Заборона розповідає, як українські діти висловлюють свою солідарність із ровесниками, що постраждали від російської агресії.


Лист підтримки для дітей, що тікають від війни

Син голови Хмельницької обласної військової адміністрації 9-річний Захарій написав лист підтримки одноліткам із Харкова, Маріуполя та інших населених пунктів, які постраждали від російського вторгнення.

«Тепер постійно виють сирени, мама завжди сумна, а тато завжди на роботі. Але я знаю, тобі ще важче. Ти втратив свій дім і змушений був поїхати та залишити свої речі, свої іграшки, свої книжки», — написав Захарій у своєму листі.

Хлопчик запросив усіх охочих до себе додому і пообіцяв поділитися своїми іграшками, постійно гуляти та познайомити зі своїми друзями. Також він запевнив, що кожен зможе навчатися з ним у школі в одному класі.

Читати більше новин в Telegram

«Коли закінчиться ця війна, ти зможеш повернутись до свого дому. Але ми завжди будемо друзями, тому що ми — українці», — написав хлопчик.

Голова Хмельницької ОВА Сергій Гамалій, батько Захарія, закликав усіх долучитися до такої акції на підтримку дітей із найбільш постраждалих регіонів.

«Теплих слів не буває забагато! Заносьте їх до нас, у Хмельницьку обласну військову адміністрацію, а я подбаю, щоб вони разом зі смаколиками потрапили до адресатів», — заявив чиновник.

Раніше Заборона розповідала історію 11-річного українського патріота, який заробляє гроші на допомогу Збройним силам України.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій