Читаєте зараз
Кремль наказав скинути бомбу на Крим — розвідка

Кремль наказав скинути бомбу на Крим — розвідка

Ilona Kivva
Автор:
  • Російські спецслужби планують здійснити мінування і підриви житлових будинків, шкіл та лікарень на території РФ.
  • Один із сценаріїв передбачає завдання ракетного удару по окупованому Криму або російському Бєлгороду.
  • Все робиться для демонізації українців та виправдання воєнних злочинів на території України.

Спецслужби Російської Федерації отримали завдання підготувати теракти у низці населених пунктів РФ та окупованому Криму. Звинуватити вже за традицією хочуть Збройні сили України та добровольчі батальйони. За схожим планом діяв Путін, щоб обґрунтувати необхідність Другої чеченської війни.

Заборона розповідає про дані української розвідки щодо терористичних сценаріїв РФ на території РФ.


Сценарій Чечні: в Росії готують низку терактів

Російські спецслужби планують теракти у населених пунктах РФ, щоб збільшити антиукраїнські настрої й консолідувати народ, доповів начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МО), генерал-майор Кирило Буданов.

«Провальне виконання плану з мобілізації в Росії змушує путінський режим пускати в дію брудні сценарії, щоб емоційно сколихнути російське суспільство», — переконаний Буданов. 

За даними ГУР, плануються вибухи в житлових будинках, лікарнях та школах, а також нанесення ракетно-бомбових ударів по місту Бєлгород чи одному з міст Криму. Щоб виправдати жорстокі дії окупантів проти українського мирного населення, вину покладуть на Збройні сили України і добровольчі батальйони як помсту українців за Бучу і Краматорськ

Читати більше новин в Telegram

«Дуже символічно, що правління Путіна почалося з гебешних терактів проти російських багатоквартирних будинків, які стали підставою для знищення Чечні. А тепер, схоже, воно закінчується тими ж методами», — сказав Буданов.

Російська влада почала дедалі активніше поширювати інформацію щодо можливо нападу України. Так, у Білгородській і Курській областях риють окопи, нагнітається паніка щодо уявного наступу українських добровольчих батальйонів і диверсійних груп, влаштовуються дрібні провокації та заклики вступати в місцеву оборону.

Раніше Заборона розповідала про дані української розвідки щодо повернення бучанський катів в Україну та про їх нове завдання.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій