'
Читаєте зараз
Зрадники України в Криму намагаються втекти. Але Путін не випускає

Зрадники України в Криму намагаються втекти. Але Путін не випускає

Iryna Troian
Автор:
Крим — це Україна!
  • Кремль готується заблокувати виїзд з тимчасово окупованого Криму до материкової частини Росії.
  • Після початку війни, з Криму почали масово втікати колаборанти та громадяни РФ, які незаконно поселилися на півострові після анексії.
  • У перших рядах втікачів — члени сімей окупаційної адміністрації Криму та російські офіцери.

Російська Федерація планує перекрити усі шляхи виїзду з окупованого Криму до материкової частини для усіх своїх громадян. За даними розвідки, Росгвардія готується заблокувати Кримський міст, а також паромну переправу та авіасполучення з РФ. Таким чином, путінський режим намагається втримати в Криму зрадників України та російських громадян, які хочуть втекти з півострова через провал бліцкригу окупаційних військ Росії в Україні.

Заборона розповідає про те, як Путін намагається завадити масовій втечі з тимчасово окупованого Криму колаборантів та громадян РФ.


Росія закриє виїзду з Криму: українська розвідка

Володимир Путін хоче заблокувати всі шляхи сполучення Росії з півостровом Крим. За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Росгвардії доручено перекрити рух Кримським мостом в бік РФ, а також заблокувати паромну переправу та авіасполучення країни-агресора з півостровом.

Офіційною причиною рашисти називають «боротьбу з українськими диверсантами та запобігання терористичним атакам». Утім, за даними української розвідки, у такий спосіб Кремль намагається стримати панічні настрої серед громадян РФ, які незаконно переселилися до українського Криму після його анексії Російською Федерацією у 2014 році.

«Протягом останніх тижнів, після лютневого вторгнення російської армії в Україну, намітилася тенденція до відтоку російських громадян з Криму. При цьому, в перших рядах “втікачів” — члени сімей російських офіцерів, правоохоронців та представників окупаційної адміністрації Севастополя. Вони терміново продають нерухомість, змінюють реєстрацію місця проживання, виводять з півострова бізнес та активи», — йдеться у повідомленні ГУР Міноборони України.

Читати більше новин в Telegram

Зазначається, що на українському півострові незаконно перебувають близько 600 000 росіян.

Раніше Заборона розповідала про вербування Росією найманців Асада у Сирії, а також про плани сирійських бойовиків щодо еміграції до Євросоюзу.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій