'
Читаєте зараз
Фонд Девіда Лінча допомагатиме ветеранам АТО

Фонд Девіда Лінча допомагатиме ветеранам АТО

Сергій Сурепін

Благодійний «Фонд Девіда Лінча» в Україні проводить безкоштовні навчання техніки трансцендентальної медитації для ветеранів АТО які страждають посттравматичним синдромом. Для участі треба пройти реєстрацію.

За інформацією фонду, техніка трансцендентальної медитації науково обґрунтована та довела успішність в США. Там «Фонд Девіда Лінча» навчає цієї техніки ветеранів та чинних військових у співпраці з ветеранськими організаціями.

Олег Авагян, вчитель медитації, який курирує програму в Україні, заявив, що 20 хвилин медитації двічі на день значно зменшують тривожність та інші симптоми, результат проявляється у перші тижні практики.

«Нагальна проблема для всіх країн, що беруть участь у бойових діях, – посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), від якого страждають ветерани. Це реальна проблема, яка впливає на військовослужбовців та їхні сім’ї. При відсутності лікування ПТСР призводить до сильної депресії, проблем зі сном, відчуття ізольованості від людей, агресії. Це свого роду бомба сповільненої дії, оскільки згодом симптоми посилюються і нерідко призводять до суїциду», — кажуть у фонді.

Фонд створили у 2005 році для фінансування впровадження трансцендентальної медитації як методики боротьби зі стресами.

Читати більше новин в Telegram

Читайте також:

Понад тисяча ветеранів АТО наклали на себе руки

Українську армію назвали найсильнішою в Європі

 

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій