Читаєте зараз
Майже Instagram: Facebook запустив корисні функції для юзерів

Майже Instagram: Facebook запустив корисні функції для юзерів

Ilona Kivva
Автор:
  • Марк Цукерберг представив нову функцію у соціальній мережі.
  • Вона дасть змогу користувачам самостійно визначати цікаві сторінки та публікації і формувати бажану стрічку новин.
  • Також оновлено основну сторінку, яка називатиметься Home.

У соціальній мережі Facebook з’явиться окрема вкладка, на якій можна буде переглядати дописи у хронологічному порядку. Принцип роботи той же, що й у додатку Instagram, тільки от пріоритетний список користувачів у Facebook можна буде сформувати самостійно.

Заборона розповідає про функцію Feeds та покращення основної сторінки у соціальній мережі.


Home та Feeds: як працює

Засновник компанії Meta Марк Цукерберг 21 липня 2022 року представив розширення Feeds та оновлення основної сторінки для соціальної мережі Facebook.

«Найбільший попит у користувачів викликає функція, яка б дозволила людям не пропускати публікації друзів. Тому ми запускаємо вкладку Feeds, де ви можете переглядати дописи від ваших друзів, груп, сторінок окремо і в хронологічному порядку. Вкладка Feeds дасть вам можливість налаштувати та контролювати роботу», — розказав Цукерберг.

Так, завдяки функції можна буде створити список улюблених сторінок, найбільш цікавих для вас користувачів чи друзів та відфільтрувати контент у цій новій вкладці. Принцип роботи фактично той самий, що і в Instagram: найновіші дописи будуть розміщені одній стрічці від найсвіжіших до більш давніх. Але якщо Instagram сам формує пріоритетність користувачів, чиї пости ви бачите в залежності від вподобань та відвідин сторінок, то у Facebook обрати її можна буде самостійно. Як пишуть у Meta, ще однією особливістю є те, що на вкладці не буде рекомендованих публікацій та профілів, які висвітлюються у основній стрічці, але рекламу все ж залишили.

Читати більше новин в Telegram

Обіцяють, що оновлення буде випущено в усіх країнах вже до кінця липня. Вкладку розмістять на панелі швидкого доступу:

  • на iOS — внизу програми;
  • для Android — угорі.
Вкладка Feeds у мобільному додатку Facebook на IOS. Фото: Meta.

Основна сторінка, яка першою відкривається користувачам Facebook, після оновлення матиме назву Home. Усі доступні раніше можливості, як от створення Reel, перегляд Stories, залишили, але інтерфейс та вміст покращили, зробивши вкладку ще більше персоналізованою. За словами розробників, тепер рекомендації, що з’являються на головній сторінці, будуть підібрані за ще більше індивідуальними параметрами.

Раніше Заборона розповідала про систему Content Levels, яку створили розробники TikTok, щоб захистити неповнолітніх користувачів від неприйнятного для їх віку контенту.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій