Читаєте зараз
Маск та Цукерберг в прямому сенсі битимуться в клітці: як так сталося

Маск та Цукерберг в прямому сенсі битимуться в клітці: як так сталося

Ilona Kivva
Автор:
  • Техногігант Meta представив конкурента Twitter під попередньою назвою Threads.
  • Після публічної презентації Ілон Маск в мікроблозі розпочав насмішливий тред.
  • Перепалка дійшла до того, що мільярдери нібито домовилися про реальний бій.

Між бізнесменами вже давно точиться конкурентна боротьба за лідерське місце на технологічному ринку. Любов Маска до гострих висловлювань вчергове розпочала палкий скандал.

Заборона розповідає про суперечку між власниками популярних соцмереж.


Meta випустить конкурента Twitter: деталі проєкту

На початку червня Meta заявила, що розробляє конкурента Twitter під попередньою назвою Threads. Нова програма буде заснована на алгоритмах Instagram і інтегруватиметься з ActivityPub — децентралізованим протоколом соціальних мереж. Це дозволить користувачам застосунку легко переносити свої облікові записи та підписників в інші програми.

Наразі в компанії проводять переговори зі знаменитостями щодо раннього приєднання до соцмережі. Під час презентації представник Meta зазначив, що багато з них вже зацікавлені в появі розумно керованої платформи, якій можна буде довіряти. Маск відреагував на це з насмішкою, сказавши, що світ ніяк не дочекається, аби бути під ковпаком Цукерберга. 

Ілон Маск проти Марка Цукерберга: перепалка у соцмережах

Через анонс нового застосунку, який розробляє Meta, і почалася вся історія. Тред настільки розпалився, що Маск заявив про готовність до бою в клітці з Цукербергом.

Читати більше новин в Telegram

«Власник Meta попросив надіслати йому місце, де планується бійка. Ілон запропонував Октагон у Вегасі — огороджену зону, яка використовується для поєдинків Ultimate Fighting Championship (UFC). Потім він додав, що має чудовий хід, який планує показати супернику: коли лежить на ньому і нічого не робить. Окремо мільярдер наголосив, що ніколи не тренується, а лише інколи підкидає своїх дітей», — пише BBC.

Перепалка стала вірусною: користувачі обговорюють, хто може виграти, та публікують меми з імітаціями рекламних плакатів бою. З’явився також детальний аналіз супротивників: 51-річний Маск має перевагу над Цукербергом з точки зору фізичних параметрів. В одному з інтерв’ю Ілон розповідав про участь у вуличних бійках в дитинстві у Південній Африці. Проте 39-річний Цукерберг — амбіційний боєць ММА в хорошій фізичній формі, який виграє турніри з джиу-джитсу.

Раніше Заборона розповідала про скандал, який знову поставив під загрозу існування Twitter. Група продюсерських компаній вимагає від компанії $250 млн за порушення авторських прав.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій