'
Читаєте зараз
Міносвіти України потрапило в гучний скандал через декольте помічниці. Вже є наслідки

Міносвіти України потрапило в гучний скандал через декольте помічниці. Вже є наслідки

Markiian Oliiarnyk
скандальне фото Христини Тишкун
  • 25 грудня 2021 року у соцмережах розгорівся скандал за участю заступника міністра освіти Ігоря Гарбарука та його помічниці.
  • Христина Тишкун прийшла на ділову зустріч з мером Львова Андрієм Садовим у сукні, що не відповідала рівню зустрічі.
  • 28 грудня Кабмін України звільнив Гарбарука з посади заступника міністра освіти.

Український сегмент інтернету на різдвяні свята сколихнуло обговорення вбрання помічниці заступника міністра освіти Ігоря Гарбарука. Світлини з офіційної зустрічі з’явилася на наступний день після того, як Міністерство культури та інформаційної політики України висловило глибоке занепокоєння образом нестильної українки-крадійки в другому сезоні серіалу «Емілі в Парижі» й пообіцяло доправити листа Netflix. Історія з декольте завершилася звільненням Гарбарука з посади. 

Заборона розповідає про гучний скандал, який розгорнувся довкола зовнішнього вигляду помічниці заступника міністра освіти України.


Ігор Гарбарук та Андрій Садовий: скандальна зустріч

25 грудня в українських соцмережах почало масово поширюватися фото, на якому були зображені мер Львова Андрій Садовий й заступник міністра освіти України Ігор Гарбарук, а між ними — таємнича брюнетка з дуже глибоким декольте. Пізніше з’ясувалося, що це помічниця Гарбарука — 27-річна Христина Тишкун.

Гарбарук і Тишкун завітали до Львова 24 грудня, щоб подивитися, як проходить навчальний процес у львівських професійно-технічних закладах. Пізніше у них була офіційна зустріч з Львівським міським головою Андрієм Садовим, на якій і було зроблено це скандальне фото.

Громадськість одразу ж відреагувала на такий відвертий зовнішній вигляд помічниці українського чиновника, назвавши його вульгарним, непристойним та таким, що не відповідає нормам ділового етикету. 

Читати більше новин в Telegram

«Візит до Львова, як мінімум, робочий. Зустріч — з офіційними особами. А отже дрес-код — діловий… Соболь, сукня, декольте, розріз та чоботи з “каблами” (вибачте, це не каблук)… Образ цілісний і гармонійний. Для певної ролі у кіно — ідеальний. Але навряд чи доречний у компанії заступника міністра освіти. Навряд чи доречний ролі помічника адвоката І навряд чи доречний для когось у діловій ситуації», — поділилася своєю думкою експертка з етикету Анна Чаплигіна.

Христина Тишкун: хто така та реакція мереж

Зазначається, що окрім роботи помічницею Гарбарука, Христина Тишкун ще підробляє помічницею адвоката у юридичній фірмі Advisers, а також є директоркою будівельної компанії «Забудова». За освітою вона юристка, здобула ступінь магістра права у Львівському національному університеті імені Івана Франка.    

У соцмережах українці доволі бурхливо відреагували на епатажний зовнішній вигляд помічниці Гарбарука Христини Тишкун.

 
Автор: Марина Шашкова
Джерело: Мемаграм, автор побажав залишитися невідомим

Скандал з декольте помічниці Гарбарука: наслідки

Першою фото виклала сама Христина на своїй Instagram-сторінці, однак після шквалу критики щодо її образу, вона закрила до неї доступ. Нічого поганого у своєму скандальному образі дівчина не вбачає. «А до міської ради потрібно обирати наряд? Я думала, кожен одягається, як йому подобається, зручно, комфортно», — заявила вона у коментарі під світлиною.

Заступник міністра освіти Ігор Гарбарук 26 грудня відреагував на активне обговорення інтернет-користувачів щодо образу його помічниці. І відреагував доволі дивним чином, опублікувавши вірш Редьярда Кіплінга «Якщо…», який трохи згодом сам видалив. Вірш розпочинається з рядків: 

«Як вистоїш коли всі проти тебе
Упали духом і тебе кленуть,
Як всупереч усім ти віриш в себе,
А з їх невіри також візьмеш суть». 

28 грудня 2021 року народна депутатка від «Слуги народу» і голова підкомітету Верховної Ради з питань вищої освіти Юлія Грішина повідомила, що Кабмін звільнив Ігоря Гарбарука з посади заступника міністра освіти й науки України. Зазначається, що Гарбарук напередодні написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Раніше Заборона розповідала про інший гучний скандал за участю заступника голови МВС Олександра Гогілашвілі, який влаштував сварку з представниками поліції на одному з блокпостів Донецької області. Кабмін його також вже звільнив.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій