'
Читаєте зараз
МВС вважає, що нелегальні мігранти загрожують Україні

МВС вважає, що нелегальні мігранти загрожують Україні

Сергій Сурепін

15 серпня стало відомо, що збільшення припливу нелегальних мігрантів до України стає загрозою для державної безпеки країни. Про це розповів перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий на тактико-спеціальних навчаннях у Чернігівській області.

За словами Ярового, масовий приплив нелегальних мігрантів є критичним. Він повідомив, що лише протягом 2 тижнів на території України було виявлено 1167 нелегальних мігрантів. Яровий заявив, що відносно більшості з них прийняте рішення про примусове випровадження з України.

За даними МВС, у чернігівському пункті тимчасового утримання нелегалів, що призначений для 208 осіб, наразі перебувають 223 іноземці з різних країн світу.

Що кажуть у ДМС?

Директорка департаменту у справах іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби Наталія Науменко повідомила, що у ДМС надії на зменшення нелегальної міграції немає: «Керівництво Державної міграційної служби розробляє план надзвичайних дій на випадок масового входу в Україну нелегальних мігрантів. Цей план буде найближчим часом представлений керівництву МВС».

Читати більше новин в Telegram

Що каже поліція?

Голова Національної поліції Сергій Князєв повідомив, що для протидії нелегальній міграції до патрулювання прикордонних територій залучатимуться поліцейські.

Що кажуть у ДПС?

Перший заступник голови Державної прикордонної служби Василь Серватюк заявив, що лише за минулу добу на державному кордоні затримали 2 організовані групи нелегалів загальною кількістю 7 осіб. Також він повідомив, що РФ порушує міжнародні договори про реадмісію, оскільки не приймає нелегальних мігрантів, що прибувають із їхньої країни.

 

Читайте також:

Поліція обшукала хостел у Києві. Затримано 98 мігрантів

4 мільйони українців – трудові мігранти

Кількість біженців у всьому світі сягнула рекордної позначки — ООН

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій