(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

Photo: pravda.com.ua

На стіні мерії Парижа з’явиться фото Сенцова

У понеділок, 30 липня, на фасаді паризької мерії розмістять фото українського режисера та політичного в’язня Олега Сенцова. Інформація про це з’явилася на фейсбук-сторінці Save Oleg Sentsov.

«Паризький мер на підтримку Олега Сенцова, який незабаром досягне 80-го дня голодування, розмістить його фотографію на фасаді міської мерії в 4-му муніципальному окрузі», – йдеться в публікації.

Раніше мер Парижа Енн Ідальго нагадала про Олега Сенцова в день фіналу Чемпіонату світу з футболу в Москві. На той момент режисер голодував уже 63 дні.

Завтра паризький мер на підтримку Олега Сенцова, який незабаром досягне 80-го дня голодування, розмістить його фотографію на фасаді міської мерії в 4-му муніципальному окрузі.#SaveOlegSentsov

Опубліковано Save Oleg Sentsov Неділя, 29 липня 2018 р.

Нагадуємо, українського режисера Олега Сенцова затримали в Криму 10 травня 2014 року. Разом із цим затримали активіста Олександра Кольченка. Їх звинуватили в підготовці терактів, засудивши Кольченка до 10, а Сенцова – до 20 років позбавлення волі. Разом із ними також затримали Геннадія Афанасьєва та Олексія Чирнія. Афанасьєва у 2016-му році обміняють, Чирній залишиться в колонії в Магадані. Зараз Сенцова утримують у колонії «Білий ведмідь» у місті Лабитнангі.

 

Читайте також:

Місяць голодування Сенцова: Хронологія протесту

Мати Сенцова попросила Путіна помилувати її сина

«Сенцов нас сварив за підпали офісів у Сімферополі» — фігурант справи режисера дав перше інтерв’ю

 

Про автора

Випускова редакторка Zaborona.com. Раніше була редакторкою розділів "Культура" та "Стиль життя" у виданні Buro 24/7 Ukraine, а до цього – гостьовою редакторкою Hromadske.ua. Працювала у сфері PR з різними культурними проектами.