'
Читаєте зараз
Названа причина смерті радниці мера Херсона Катерини Гандзюк

Названа причина смерті радниці мера Херсона Катерини Гандзюк

Сергій Сурепін

Причина смерті радниці мера Херсона Катерини Гандзюк – поліорганна недостатність, хімічні опіки з ураженням 30-39% тіла і напад із використанням хімічної речовини з метою вбивства чи завдання ушкоджень. Це зазначено в лікарському свідоцтві про смерть. Про це стало відомо з повідомлення групи «Хто замовив Катю Гандзюк?».

Також стало відомо, що прощання з Гандзюк відбудеться в Херсоні 7 листопада о 14:00. Усі подробиці будуть доступні згодом.

Нагадаємо, Катерину Гандзюк облили кислотою 31 липня. На неї вилили близько літра рідини. Катерина отримала хімічні опіки 30% тіла. 4 листопада Гандзюк померла в лікарні. Замовники вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк можуть уникнути покарання. Це може статися в тому випадку, якщо до суду передадуть справу проти виконавців нападу в її нинішньому вигляді. Про це заявила адвокатка Гандзюк Євгенія Закревська.

СБУ про розслідування

Інформація про те, що досудове розслідування справи про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк є засекреченим, не відповідає дійсності. Про це в ефірі програми «Нині вже» на «Громадському» повідомив керівник апарату Служби безпеки України Ігор Гуськов.

Читати більше новин в Telegram

«Є невдале висловлювання одного з громадсько-політичних діячів, який застосував термін засекречене. Немає жодного засекречення у цій справі. Є вимоги Кримінально-процесуального кодексу. Перш за все це стаття 222, яка визначає порядок, межі та спосіб розголошення даних досудового провадження. Слідчий, який здійснює досудове розслідування, приймає рішення, чи є необхідність повідомити якусь інформацію про хід слідства, і визначає обсяги. Тому мова йде про таємницю слідства, а не засекречення», – пояснив він.

На запитання, чи має СБУ підозрюваних у замовленні нападу, Гуськов відповів: «Не коментую». Озвучити версії в справі про вбивство Гандзюк керівник апарату СБУ також не зміг, пообіцявши одразу повідомити громадськості про результати розслідування, як тільки буде така можливість: «Ми будемо інформувати громадськість про хід слідства, якщо це не буде заважати проведенню розслідування».

 

Читайте також:

Померла радниця мера Херсона Катерина Гандзюк. Влітку її облили кислотою

Замовники вбивства Гандзюк можуть уникнути покарання. Так вважає її адвокат

У Херсоні облили кислотою працівницю міської ради

Стало відомо про стан Катерини Ганзюк та подробиці замаху: опіки 30% тіла та 500$ за напад

Гандзюк не впізнала підозрюваного у нападі на неї

Підозрюваного в нападі на Гандзюк відпустили з-під варти

 

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій