Читаєте зараз
Netflix продовжить «Гру в кальмара». Спойлер: буде про проблеми з поліцією

Netflix продовжить «Гру в кальмара». Спойлер: буде про проблеми з поліцією

Markiian Oliiarnyk
Squid Game
  • Сценарист і режисер Хван Дон Хьок заявив, що другий сезон «вже у нього в голові».
  • У другому сезоні повернеться головний герой Гі Хун. І не тільки він.
  • Сценарист обіцяє у продовженні розповісти про Ведучого таємничої гри.

Перший сезон серіалу «Гра в кальмара» (Squid Game) на стрімінговому сервісі Netflix здобув шалену популярність — лише за перший місяць трансляції його подивилися 142 мільйони користувачів. Попри те, що в Південній Кореї шоу зазвичай мають один сезон, творець «Гри в кальмара» Хван Дон Хьок заявив про другий.

Заборона розповідає, що примусило творців Squid Game продовжити серіал та чи з’явиться у другому сезоні головний герой Гі Хун.


«Гра в кальмара» отримала продовження

Перший сезон «Гри в кальмара» протягом дев’яти серій розповідав, як 456 людей з фінансовими проблемами грають у таємничу гру на виживання за приз розміром $38.5 млн. Вони мали пройти шість дитячих ігор, в яких за кожну невдалу спробу персонажів убивали.

«Гра в кальмара» посів перше місце за популярністю у 90 країнах світу та став першим південнокорейським серіалом, який увійшов у топ-10 серіалів Netflix за кількістю переглядів.

І хоч у Netflix поки офіційно не анонсували продовження «Гри в кальмара», творець серіалу Хван Дон Хьок заявив про другий сезон.

Читати більше новин в Telegram

«Був такий великий тиск, такий великий попит і так багато любові — я просто відчуваю, що нам не залишили вибору. Але я скажу, що дійсно буде другий сезон», — сказав Хван Дон Хьок.

Він додав, що другий сезон поки лише «у його голові», в процесі планування, тож казати про дати релізу зарано.

Про що буде другий сезон «Гри в кальмара»

Головний герой серіалу Сон Гі Хун, роль якого виконав південнокорейський актор Лі Чон Че, має повернуться у другому сезоні «Гри в кальмара» також на позиції головного протагоніста.

Лі Чон Че (ліворуч) та Хван Дон Хьок дають інтерв’ю на червоній доріжці перед The Monday Show. 8 листопада 2021 року, Лос-Анджелес, штат Каліфорнія, США. Відео: користувач @APEntertainment у Twitter

В інтерв’ю для The Times Хван Дон Хьок розповів, що у другому сезоні «Гри в кальмара» увагу сконцентрують на історії Ведучого таємничої гри та його стосунків із братом-поліцейським.

Сам творець серіалу хоче висвітлити системні проблеми правоохоронних органів у світі. «Проблема з поліцейськими є не тільки в Кореї. Я бачу в новинах, що поліція по всьому світу може запізно реагувати на події, що призводить до збільшення числа жертв або погіршення ситуації. Я хотів би порушити це питання», — сказав він.

Сценарист «Гри в кальмара» уточнив, що хотів би дослідити у наступному сезоні й передісторію вербувальника, роль якого виконав Кон Ю.

Раніше Заборона розповідала про створений спільно із медіасервісом MEGOGO документальний аудіосеріал «Беги» про підліткові банди «бігунів» у Кривому Розі.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій