'
Читаєте зараз
Панікі нєт? Що сталося в Бєлгородській області

Панікі нєт? Що сталося в Бєлгородській області

Ilona Kivva
Автор:
https://twitter.com/denys_quebec/status/1660575532654776323
  • 22 травня 2023 року в прикордонному регіоні розпочався рух колон бронетехніки.
  • Учасники операції заявляють про ‘звільнення’ кількох населених пунктів Бєлгородщини.
  • Російські пропагандисти не розповсюджують жодної інформації: повідомляється про поодинокі нібито обстріли.

Бійці іноземних добровольчих батальйонів, що складаються з етнічних росіян, провели операцію на території Російської Федерації. Міністерство оборони України не коментує події, країна-агресорка 

Заборона розповідає про події на території Бєлгородської області РФ. Новина доповнюється.


Грайворон та Безлюдівка

На КПП Грайворон, що знаходиться безпосередньо на кордоні української Харківщини та Бєлгородської області Росії, ймовірно, відбулися бойові зіткнення. Мережею ширяться відео пожеж на території та нібито з середини будівель.

В Міністерстві оборони України не коментують події. Однак відомо, що бійці «Руського добровольчого корпусу» та легіону «Свобода Росії» заявили про «повернення додому» та «початок звільнення Росії від путінського режиму». Обидва підрозділи входять до Інтернаціонального легіону ТрО (Сухопутні війська ЗСУ).

«Легіон «Свобода Росії» та «РДК» проводять операцію на території Бєлгородської області для створення «смуги безпеки» для захисту цивільних українців», — сказав у коментарі Суспільному речник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов. За його словами, операцію проводять виключно громадяни Росії.

Читати більше новин в Telegram

«Руський добровольчий корпус» (РДК) запевняє, що провів операції на території РФ. «Корпус» виклав три відео, де бійців знято поряд із вказівниками населених пунктів — Безлюдівки, Чуровичів та Любимівки.

«Жителі Росії! Ми такі ж росіяни, як і ви. Нас відрізняє лише те, що ми не хотіли більше виправдовувати дії злочинців при владі та взяли зброю, щоб відстояти нашу та вашу свободу. Але сьогодні всім настав час взяти відповідальність за своє майбутнє. Диктатурі Кремля настав час покласти край: Легіон повертається додому», — йдеться в заяві «Свобода Росії».

Від Козинки, яку пройшов РДК, до містечка Бєлгород-22 (в/ч 25624) та центральної бази зберігання ядерної зброї Об’єкт 1150 по трасі трохи менше 20 кілометрів.

Офіційний акаунт Національної гвардії України в Twitter цікавиться версіями

Раніше Заборона розповідала про етапи підготовки контрнаступу зі слів Залужного та Забродського.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій