'
Читаєте зараз
Путін і справді скоро помре? Це не жарт, опубліковано докази його онкології 

Путін і справді скоро помре? Це не жарт, опубліковано докази його онкології 

Ilona Kivva
Автор:
  • У президента Росії Володимира Путіна підозрюють онкологічне захворювання.
  • Розслідувачі спираються на давню ізоляцію диктатора та на часті зустрічі з онкологами.
  • В Кремлі, як не дивно, заперечують рак очільника рашистського режиму.

Журналісти знайшли докази того, що Володимир Путін може хворіти на рак щитоподібної залози. Серед доказів наводять часті зникнення вождя окупантсько-мародерських військ, тримання на відстані навіть найближчого оточення та постійний супровід лікарів. Крім того, диктатор проявляє серйозну зацікавленість до методів лікування цього виду онкології.

Заборона розповідає про розслідування російського медіа «Проект» щодо ймовірності онкологічної хвороби у російського президента.


Ізоляція та зникнення президента Росії: пояснення Пєскова

Особлива обережність президента країни-агресора з власними чиновниками-маріонетками та світовими політиками (коли вони ще з ним зустрічалися) стала мемом. Довгий стіл для переговорів, постійні коронавірусні самоізоляції лідера рашистів дивують навіть його підлеглих. У міжнародних ЗМІ почала ширитися інформація про можливість тяжкої хвороби у Путіна, яку він намагається приховати — у версії навіть з’явилися докази.

Особливий інтерес позиція російського диктатора викликала у ЗМІ після його зустрічі з президентом Франції Емануелем Макроном 10 лютого. Лідерів всадили по різні боки довгого столу. У Кремлі пояснили, що справа у звичайній обережності через пандемію коронавірусу.

«Це справді пов’язано з тим, що деякі лідери дотримуються своїх правил і вони не планують взаємодіяти з приймаючою стороною в плані обміну тестами. Ми з розумінням до цього ставимося, це нормальна світова практика, але в цьому випадку тоді вступає протокол додаткових заходів щодо захисту здоров’я нашого президента та наших гостей одночасно. Тоді застосовується більша відстань‎»‎, — сказав речник Кремля Дмитро Пєсков.

Читати більше новин в Telegram

Однак пояснення Пєскова, вочевидь, виявилися недостатньо переконливими, адже поведінку російського диктатора, його часті зникнення‎‎, зриви трансляцій почали пов’язувати з можливою хворобою, яку він намагається приховати. І якщо після вторгнення Російської Федерації в Україну більшість ЗМІ говорили, що можливе захворювання пов’язане з мозком, то тепер з’явилися докази ймовірності іншої тяжкої хвороби. У нього підозрюють онкологічне захворювання.

Путін хворий на рак: докази Проекту

Російське видання «Проект» провело власне розслідування і навело докази того, що президент РФ може хворіти на рак щитоподібної залози.

Цю інформацію терміново заперечив Пєсков: «Це все вигадки й неправда‎». На запитання журналіста: «Чи правильно я розумію, що Володимир Путін не хворіє на рак?‎»,‎ Пєсков відповів: «Правильно‎»‎.

Однак «Проект» наводить кілька важливих доказів:

  1. Лідера Російської Федерації скрізь супроводжують лікарі: найчастіше два лори та хірург-онколог.

«Отоларингологи Щєглов та Єсаков, а також хірург [онколог] Селіванов — найчастіший супровід Путіна. Наприклад, Щєглов за чотири роки прилітав до Путіна під час візитів до Сочі 59 разів і пробув з ним 283 дні. Селіванов — 35 разів і 166 днів‎», — йдеться в розслідуванні.

Селіванов є експертом у проблемі раку щитоподібної залози серед людей похилого віку, темою його дисертації стала: «Особливості діагностики й хірургічного лікування хворих на рак щитоподібної залози похилого і старечого віку‎».

  1. Президент Росії публічно демонстрував інтерес до лікування раку щитоподібної залози.

У червні 2020 року Путін зустрівся з головою Національного медичного дослідницького центру ендокринології Іваном Дєдовим. Він розповів російському лідеру про проблему розповсюдженості раку щитоподібної залози й експериментальний гормональний препарат, який, за словами Дєдова, здатен боротися з метастазами після операції. Це привернуло увагу Путіна, який зацікавився відсотком видужування серед тих, хто вживав ліки.

  1. У медичних колах давно говорять про вірогідність раку у російського президента.

Ці розмови особливо посилилися після раптового карантину Путіна на початку осені 2021 року. Тоді, після довгої самоізоляції буцімто через COVID-19, глава рашистів почав доволі активно з’являтися на публіці, але 13 вересня під час зустрічі з паралімпійцями заявив, що знову йде на карантин. Тоді навіть Пєсков не знав про спонтанне рішення президента, адже спочатку заперечив інформацію про карантин: але Путін все ж зник з простіру. Невідомо, що відбулося у цей період з головою РФ, але саме після цієї самоізоляції російський президент почав тримати усіх на відстані. 

«Епідемію коронавірусу Путін провів так, як не проводив жоден глава держави у світі — більшість зустрічей президент Росії вів по відеозв’язку, а нечисленних відвідувачів допускав до себе тільки після двотижневого карантину та здачі аналізів калу. Все це свідчить, що здоров’я вождя — пріоритет номер один», — резюмували журналісти «Проекта».

Раніше Заборона розповідала про дані української розвідки щодо планів Путіна заблокувати виїзд з окупованого Криму у напрямку РФ, щоб зупинити втечу з півострова членів сімей окупаційної адміністрації Криму та російських офіцерів.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій