Читаєте зараз
Роскомнагляд блокує «ВКонтакте», Facebook та Twitter

Роскомнагляд блокує «ВКонтакте», Facebook та Twitter

Сергій Сурепін

Роскомнагляд заблокував одну з чотирьох основних ІР-адрес сайту соціальної мережі «ВКонтакте». Також под блок потрапили «Яндекс», Facebook, Twitter та Liveinternet.

Є версія, що Роскомнагляд міг заблокувати саме ті ІР-адреси, якими користувалася людина, що відкрила одночасно на своєму пристрої і месенджер Telegram. Раніше Роскомнагляд вимагав від Apple та Google видалити Telegram, а згодом від Amazon та Google закрити доступ до ІР-адрес для Telegram.

Що трапилося

Суд постановив заблокувати Telegram в Росії. Суддя Таганського суду Москви Юлія Смоліна задовольнила позов Роскомнадзору і постановила заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Смоліна дозволила почати блокування негайно — до вступу рішення за позовом в законну силу.

Що кажуть у Роскомнагляді

Читати більше новин в Telegram

Роскомнагляд пояснив, чому IP-адреси «Яндекса», «ВКонтакте», «Однокласників», LiveInternet, Twitter, Facebook і Yahoo на кілька годин опинилися внесеними до реєстру заборонених сайтів. За версією відомства, це викликано якимись особливостями роботи системи.

Що блокували в Україні

У 2017 році Україна продовжила санкції у відношенні Росії. В рамках розширення санкцій на території України заблоковали російські соціальні мережі «ВКонтакте» та «Однокласники», а також сервіси «Яндекса» і Mail.Ru Group. Усього під санкції потрапили понад 1200 фізичних осіб та майже 500 російських компаній. Продовження санкцій – відповідь на анексію Криму та збройну підтримку сепаратистів на Донбасі.

 

Читайте також:

Націоналісти влаштували облаву на водіїв «Яндекс.Таксі»

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій