'
Читаєте зараз
Російське видання оприлюднило ім’я третього учасника отруєння Скрипалів

Російське видання оприлюднило ім’я третього учасника отруєння Скрипалів

Роман Губа
Автор:

10 жовтня російське видання Фонтанка назвало ім’я третього громадянина Росії, який може бути причетним до отруєння колишнього російського військового розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в британському Солсбері. За інформацією видання, ім’я цієї людини – Сергій Федотов.

Про можливу появу в «справі Скрипалів» третього підозрюваного британське видання The Telegraph повідомляло ще 27 вересня. Третій співробітник російських спецслужб нібито приїхав до Солсбері разом із Петровим та Бошировим 2 березня 2018, але працював окремо від них – складав план провулку, де мешкав Сергій Скрипаль. Назад він полетів через два дні – 4 березня, так само як і Боширов з Петровим.

За інформацією Фонтанки, Федотов ще в січні 2014 приїздив із Петровим та Бошировим до Праги, де Скрипаль передавав інформацію західним спецслужбам. Тоді Федотов, Петров та Боширов користувалися закордонними паспортами 64-ї серії. Номер паспорту Федотова на кілька цифр відрізняється від номерів паспортів, які були зареєстровані за адресою Хорошівське Шосе, 76. За цією адресою розташоване Головне управління Генштабу Міноборони РФ. Російське видання дізналося, що на ім’я Федотова не зареєстрована нерухомість, автомобілі чи мобільні номери.

Що сталося

Нагадаємо, 4 березня 2018 року колишнього російського агента Сергія Скрипаля та його доньку Юлію отруїли нервово-паралітичною речовиною Новачок у британському Солсбері. Уряд Великої Британії заявив, що речовина військового походження, якою було отруєно сім’ю Скрипалів, була розроблена в РФ. Уже 5 вересня поліція Великої Британії назвала імена громадян Росії, підозрюваних в отруєнні Сергія і Юлії Скрипалів. За даними британських правоохоронців, ними є співробітники російської військової розвідки Олександр Петров і Руслан Боширов.

Читати більше новин в Telegram

 

Читайте також:

Підозрюваний в отруєнні Скрипалів воював на Донбасі

В Британії випустили горілку «Новичок». Людей це обурило

Скрипаль не вірить, що його отруїла РФ і підтримує анексію Криму

Підозрюваний в отруєнні Скрипалів вивіз Януковича з України

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій