'
Читаєте зараз
Ринок мародерів. Окупанти продають у Білорусі награбоване українське майно

Ринок мародерів. Окупанти продають у Білорусі награбоване українське майно

Markiian Oliiarnyk
Окупанти
  • Російські мародери вивозять награбоване майно до Білорусі та Росії цілими вантажівками.
  • У білоруських містах вони вже почали облаштовувати базари, щоб продавати викрадені речі.
  • Асортимент різноманітний — від автомобілів до дитячих іграшок і косметики.

Російські окупанти активно займаються мародерством на тимчасово захоплених територіях України, а усе награбоване масово звозять до Білорусі. Вони там навіть відкрили підпільні ринки, щоб продавати речі українців: від пральних машин до прикрас та навіть автомобілів. Також вивезли з України валюту, але недалекоглядні окупанти не можуть обміняти її через внутрішні обмеження.

Заборона розповідає про те, як російські загарбники продають награбовані речі українців на підпільних білоруських базарах.


Окупанти облаштували ринок крадених речей у Білорусі

Російські військові відкрили у білоруському місті Наровля спеціалізований ринок, на якому продають награбоване майно українців.

«В “асортименті” мародерського базару: пральні та посудомийні машини, холодильники, дорогоцінні прикраси, автомобілі, велосипеди, мотоцикли, посуд, килими, витвори мистецтва, дитячі іграшки, косметика. Тобто все, що росіяни здобули шляхом мародерства та грабунку мирного населення в Україні», — доповіли у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Також рашисти намагаються обміняти крадені долари та євро, але через внутрішні обмеження з обігу валюти білоруси неохоче погоджуються на обмінні операції. А йти у банки росіяни не можуть нібито через заборону від командування.

Читати більше новин в Telegram

Окупанти навіть організували централізоване постачання нових партій «товару» для свого базару. Українські розвідники дізналися, що з міста Буринь, що у Сумській області, у напрямку державного кордону вантажні автомобілі вивозять все, від промислових товарів до речей домашнього вжитку мирних українських громадян.

«В місті Мозир, Білорусь, скупчуються російські військові КАМАЗи з яких солдати вивантажують пакунки з речами, здобутими шляхом мародерства. Награбоване відправляється до РФ російською службою експрес-доставки СДЕК», — проінформували в ГУР.

Раніше Заборона розповідала про знищення рашистами українських книжок на тимчасово окупованих територіях. Особливо запекло окупанти шукають підручники з історії та українську літературу про Майдани, ООС та визвольні змагання.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій