Читаєте зараз
«У нього випало два зуба»: Собчак про стан Сенцова

«У нього випало два зуба»: Собчак про стан Сенцова

Сергій Сурепін

Журналістка та екс-кандидатка в президенти РФ Ксенія Собчак поговорила по відеозв’язку з українським режисером Олегом Сенцовим, якого утримує російська влада.

Що відомо?

«Щойно особисто говорила з Олегом Сенцовим по відеотелефону. Умовляла припинити голодування. Але він налаштований рішуче і просить не вмовляти змінити рішення. У нього дійсно випало два зуба, цинги говорить поки немає. Просто жахливо його шкода. Худий, блідий», — розповіла Собчак.

Голодування

Український політв’язень Олег Сенцов оголосив голодування 16 травня. Своїми діями Сенцов вимагає відпустити всіх українців, утримуваних у Росії та анексованому Криму. Зараз в РФ та Криму утримують 64 українських політв’язня. Режисер повідомив адвокату, що готувався до цього кроку два місяці, відмовляючись від передач та фізично готуючи організм. Разом із цим Сенцов заявив, що готовий померти, якщо вимоги не будуть виконані.

Читати більше новин в Telegram

Чому Сенцов у РФ?

25 серпня 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років суворого режиму. Його захопили російські силовики у Криму 11 травня 2014 року. Сенцова звинувачували у нібито підготовці терактів на півострові під час його окупації Росією. Пізніше режисера звинуватили у зберіганні зброї і вибухівки.

Читайте також:

Олег Сенцов оголосив голодування

Путін розпорядився розробити прохання про звільнення Сенцова та Кольченко

Київська мерія змушує зняти банер з Сенцовим з будівлі

Київська поліграфія відмовилась друкувати плакати із зображенням Сенцова

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій