Коли йдеться про підтримання хорошого стану здоров‘я та профілактику захворювань, сміх можна порівняти навіть з користю збалансованої дієти та фізичної активності. Про це розповіла Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України.
Тест: Чи змогли б ви замінити Супрун?
«Поки дія сміху на організм людини досліджена не дуже детально. Однією з проблем, що ускладнюють вивчення цього явища, є різноманіття причин, які його викликають. Проте майже всі вже наявні дослідження підтверджують корисний вплив сміху та позитивних емоцій на організм людини», – заявила Супрун.
За словами Супрун, деякі дослідження навіть вказують, що сміх здатен покращувати когнітивні функції серед людей похилого віку. Також стало відомо, що з досліджуваних терапевтичних ефектів сміху, переваги було виявлено в багатьох напрямках медичної допомоги, включаючи реабілітацію, онкологічні захворювання та в психіатрії.
Поради Уляни Супрун. Про що розповідає в.о. міністра охорони здоров’я України
Читати більше новин в Telegram«Звісно, сміх підвищує настрій, чим здатен нівелювати шкоду стресу та відчуття тривожності. Адже такі негативні емоції посилюють вироблення гормонів стресу, які пригнічують імунну систему. Як наслідок – ми стаємо більш вразливими до різних захворювань», – додала Супрун.
Читайте також:
Тест: Чи змогли б ви замінити Супрун?
Поради Уляни Супрун. Про що розповідає в.о. міністра охорони здоров’я України
Супрун назвала шкільні лінійки «пережитком совєтської традиції»