'
Читаєте зараз
Сумські депутати просять Раду нацбезпеки і оборони захистити українців від ЛГБТ

Сумські депутати просять Раду нацбезпеки і оборони захистити українців від ЛГБТ

Сергій Сурепін

У Сумах депутати звернулися до президента, Кабінету міністрів, парламентарів та Ради національної безпеки і оборони України з проханням захистити інститут сім’ї, не допустити легалізації цивільних партнерств і руйнування моральності українців. Рішення про підтримку звернення можна переглянути на сайті Сумської міської ради, повідомляє Humanrights.

Депутатів у місті особливо непокоять плани змінити статтю 51 Конституції та вилучити звідти слова «чоловік» і «жінка», а також затверджений у листопаді 2015 року «План реалізації національної стратегії у сфері прав людини до 2020 року». Пункти про заборону дискримінації на ґрунті сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, а також зміни в процедурі корекції статі депутати називають загрозою національній безпеці.

Читайте також: Викладачка Ганна Турчинова знову заговорила про «гомодиктатуру»

«Положення плану дій можуть загрожувати національній безпеці, адже спотворять моральні цінності молодого покоління, нівелюватимуть інститут сім’ї, зменшать кількість нових подружжів, руйнуватимуть засади українського суспільства, підриватимуть народжуваність та провокуватимуть загострення демографічної кризи», – вважають вони.

Читайте також: Правозахисники вимагають звільнити дружину Турчинова

Читати більше новин в Telegram

Також у своєму зверненні депутати згадали введення до Кодексу законів про працю термінів «ґендерна ідентичність» та «сексуальна орієнтація», що, як вони вважають, дискримінує релігійних людей, а також «наполегливі спроби ратифікації Стамбульської конвенції» – документа, який спрямований на запобігання домашньому насильству та насильству проти жінок і дівчат. Виправдати нератифікацію конвенції сумські депутати намагаються тим, що навели список країн, які досі не зробили цього, а також аргументом, що «США часто підписували, але не визнавали міжнародні угоди».

Це не перше звернення депутатів у Сумах, яке спрямоване проти ЛГБТ. У квітні вони просили Кабмін та Верховну Раду захистити «традиційні сімейні цінності» в Україні та вилучити з Трудового кодексу та інших документів чи проектів законів будь-яке згадування про «сексуальну орієнтацію» та «ґендерну ідентичність». Активісти неодноразово підкреслювали, що подібні ініціативи депутатів порушують права людини.

Читайте також: Турчинов заступився за дружину, яку звинуватили в гомофобії

Українські депутати в регіонах часто звертаються до президента та влади України з різними проханнями, востаннє, наприклад, вони пропонували замінити ґендерну експертизу підручників патріотичною. Так вони намагалися підтримати деканку педуніверситету Ганну Турчинову, яка вважає, що ЛГБТ-люди «потребують нової крові та плоті» українських дітей.

 

Читайте також:

Викладачка Ганна Турчинова знову заговорила про «гомодиктатуру»

Правозахисники вимагають звільнити дружину Турчинова

Турчинов заступився за дружину, яку звинуватили в гомофобії

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій