'
Читаєте зараз
Світ охопили мітинги противників усього: вакцин, карантину, ковід-документів. А ВООЗ лякає смертю 700 тисяч людей за 90 днів

Світ охопили мітинги противників усього: вакцин, карантину, ковід-документів. А ВООЗ лякає смертю 700 тисяч людей за 90 днів

Yevheniia Kostina
Акції протесту проти вакцинації й карантинів: фоторепортаж

Covid-19 є основною причиною смерті в Європі та Центральній Азії. На європейському континенті за два роки вірус забрав життя вже 1,5 млн людей. Прогнози на зиму страшні: лише за наступні три місяці від коронавірусу можуть померти ще 700 тисяч жителів — це якщо люди не схаменуться.


За даними Інституту показників та оцінки здоров’я, зростання кількості хворих у Європі обумовлене поєднанням дуже заразного варіанта Delta, недостатнім охопленням вакцинації та послабленням карантинних заходів.

Так, Нідерланди в рамках домовленостей щодо медичних програм знову почали перевозити своїх хворих до Німеччини, яка і сама фіксує сплеск захворюваності на коронавірус. Австрія вже запровадила тотальний карантин та обов’язкову вакцинацію, до посилення заходів готуються й інші країни. Всесвітня організація охорони здоров’я очікує, що до 1 березня 2022 року інтенсивні терапії в 49 із 53 країн регіону працюватимуть у небаченому раніше екстремальному режимі.

Регіональний директор ВООЗ у регіоні Ганс Клюге попередив, що у Європи та Центральної Азії попереду непроста зима. Він закликав до підходу «вакцина плюс»: вакцинація + соціальна дистанція + маски + миття рук.

Втім, ані прогнози, ані погрози, ані вмовляння не втримують людей від демонстрацій, протестних мітингів та навіть заворушень. Заборона зібрала яскравий фоторепортаж з акцій, що відбулися у листопаді по всьому світу.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій