Читаєте зараз
Техногіганти Apple, Samsung і Google представлять свої новинки в жовтні-2021

Техногіганти Apple, Samsung і Google представлять свої новинки в жовтні-2021

Evgenia Kostina
Samsung
  • Apple покаже свої нові MacBook Pro.
  • Google презентує свій чіп Google Tensor зі штучним інтелектом.
  • Samsung анонсував секретну презентацію, не розголошуючи теми.

У другій половині жовтня 2021 року відомі компанії-гіганти Apple, Samsung і Google презентують свої новинки.

Заборона розповідає, де і коли можна буде подивитися презентації брендів, а також що нового представлять на ринку технологій.


Презентація Apple

Презентація новинок від яблучників пройде в онлайн-форматі 18 жовтня 2021 року о 20:00 за київським часом. Захід відбудеться в онлайн-форматі. Подивитися її можна буде на сайті та YouTube-каналі Apple.

Друга осіння презентація Apple буде присвячена оновленню лінійки Mac. Очікується, що 18 жовтня покажуть нові MacBook Pro з 14- і 16-дюймовими екранами на базі нової однокристальної системи Apple M1X. Можливо, в ноутбуках будуть використовуватися екрани Mini LED.

Не виключено, що Apple також покаже свою новинку AirPods 3, які фанати не побачили в вересні.

Презентація Google

Подання новинок компанії відбудеться 19 жовтня 2021 року о 20:00 за Києвом. Подивитися можна буде на YouTube-каналі Google.

Американська транснаціональна корпорація анонсувала такі новинки на заході:

  • нові Google Pixel 6;
  • Google Pixel 6 Pro з повноцінною презентацією Android 12, бездротовою зарядкою Pixel Stand;
  • нові тканинні чохли;
  • чіп власного виробництва Google Tensor. Він підтримує технологію штучного інтелекту для поліпшення розпізнавання голосу і обробки фотографій і відео, підвищення безпеки і швидкості роботи.

Презентація Samsung

«Наші користувачі багатогранні і живуть дуже яскраво, цікаво і унікально. Тому технології, які вони використовують кожного дня, повинні відображати їх індивідуальність. Приєднуйтесь до Galaxy Unpacked Part 2 20 жовтня 2021 року, аби дізнатися, як Samsung відкриває нові можливості для самовираження за допомогою технологій», — анонсували захід у компанії.

Презентація Samsung Galaxy

Корейський виробник техніки проведе свою онлайн-презентацію о 17:00 за київським часом. Її можна буде подивитися на сайті або YouTube-каналі компанії.

У «Самсунг» вирішили не розголошувати тему заходу. Ходять суперечливі чутки, що на ньому можуть презентувати Samsung Galaxy S21 FE, проте офіційного підтвердження цієї інформації немає. Вірогідно, презентація буде орієнтована на програмне забезпечення, а не на обладнання.

Раніше Заборона писала, що антимонопольний регулятор ЄС готується офіційно пред’явити звинувачення компанії Apple за антиконкурентну практику використання технології NFC.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору