Читаєте зараз
Техногіганти Apple, Samsung і Google представлять свої новинки в жовтні-2021

Техногіганти Apple, Samsung і Google представлять свої новинки в жовтні-2021

Yevheniia Kostina
Samsung
  • Apple покаже свої нові MacBook Pro.
  • Google презентує свій чіп Google Tensor зі штучним інтелектом.
  • Samsung анонсував секретну презентацію, не розголошуючи теми.

У другій половині жовтня 2021 року відомі компанії-гіганти Apple, Samsung і Google презентують свої новинки.

Заборона розповідає, де і коли можна буде подивитися презентації брендів, а також що нового представлять на ринку технологій.


Презентація Apple

Презентація новинок від яблучників пройде в онлайн-форматі 18 жовтня 2021 року о 20:00 за київським часом. Захід відбудеться в онлайн-форматі. Подивитися її можна буде на сайті та YouTube-каналі Apple.

Друга осіння презентація Apple буде присвячена оновленню лінійки Mac. Очікується, що 18 жовтня покажуть нові MacBook Pro з 14- і 16-дюймовими екранами на базі нової однокристальної системи Apple M1X. Можливо, в ноутбуках будуть використовуватися екрани Mini LED.

Не виключено, що Apple також покаже свою новинку AirPods 3, які фанати не побачили в вересні.

Читати більше новин в Telegram

Презентація Google

Подання новинок компанії відбудеться 19 жовтня 2021 року о 20:00 за Києвом. Подивитися можна буде на YouTube-каналі Google.

Американська транснаціональна корпорація анонсувала такі новинки на заході:

  • нові Google Pixel 6;
  • Google Pixel 6 Pro з повноцінною презентацією Android 12, бездротовою зарядкою Pixel Stand;
  • нові тканинні чохли;
  • чіп власного виробництва Google Tensor. Він підтримує технологію штучного інтелекту для поліпшення розпізнавання голосу і обробки фотографій і відео, підвищення безпеки і швидкості роботи.

Презентація Samsung

«Наші користувачі багатогранні і живуть дуже яскраво, цікаво і унікально. Тому технології, які вони використовують кожного дня, повинні відображати їх індивідуальність. Приєднуйтесь до Galaxy Unpacked Part 2 20 жовтня 2021 року, аби дізнатися, як Samsung відкриває нові можливості для самовираження за допомогою технологій», — анонсували захід у компанії.

Презентація Samsung Galaxy

Корейський виробник техніки проведе свою онлайн-презентацію о 17:00 за київським часом. Її можна буде подивитися на сайті або YouTube-каналі компанії.

У «Самсунг» вирішили не розголошувати тему заходу. Ходять суперечливі чутки, що на ньому можуть презентувати Samsung Galaxy S21 FE, проте офіційного підтвердження цієї інформації немає. Вірогідно, презентація буде орієнтована на програмне забезпечення, а не на обладнання.

Раніше Заборона писала, що антимонопольний регулятор ЄС готується офіційно пред’явити звинувачення компанії Apple за антиконкурентну практику використання технології NFC.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій