'
Читаєте зараз
У Китаї тисячі людей зачинили у Діснейленді: що сталося

У Китаї тисячі людей зачинили у Діснейленді: що сталося

Ilona Kivva
Автор:
  • У Шанхаї 30 жовтня виявили 10 випадків коронавірусу. Всі вони були безсимптомними.
  • Shanghai Resort — перший парк Діснея на материковому Китаї і найбільший в країні.
  • У шанхайському Діснейленді у листопаді 2021 року закрили 30 000 людей.

У китайському місті-мільйоннику тисячі людей опинилися зачиненими на території величезного Disney-парку. Причиною став терміновий локдаун, оголошений через збільшення випадків зараження коронавірусом. Ніхто з відвідувачів не зможе вийти, поки не пройде трифакторну перевірку.

Заборона розповідає про раптовий локдаун у шанхайському Діснейленді.


У Шанхаї 31 жовтня ввели жорсткий COVID-карантин

Місцева влада оголосила про посилення коронавірусних обмежень після того, як у місті-мільйоннику виявили 10 випадків внутрішньої передачі хвороби. У рамках карантинних заходів 31 жовтня 2022 року раптово зупинив роботу один з найбільших курортних комплексів Disney Resort, пише CNBC.

На його території знаходиться готель, торгові вулички та власний Діснейленд. Всім відвідувачам, які на момент оголошення локдауну перебували у комплексі, заборонили виходити з парку. Його ворота зачинили, а по периметру посилили охорону. 

Щоб залишити парк, люди мають протягом трьох наступних днів здати три підряд негативні тести на COVID-19. Усім, хто відвідував Disney Resort з 27 жовтня, місцева влада наказала залишатися вдома, поки вони не пройдуть ковід-тестування за тією ж системою.

Читати більше новин в Telegram

Скільки саме людей перебуває у парку, невідомо, однак подібна ситуація там вже траплялася. У листопаді 2021 року практично на тиждень так само закрили 30 000 людей.

Щоб заспокоїти відвідувачів комплексу, у Disneyland не зупиняли атракціони, пише BBC. Так, всі розважальні точки працюватимуть, але з дотриманням дистанції. Раптове закриття відбулося лише через два дні після того, як парк почав працювати зі зниженою потужністю, щоб відповідати протикоронавірусним заходам.

Раніше Заборона розповідала про карантин у китайському місті Ченду. Там знаходяться виробництва найбільших корпорацій, серед яких Apple, Toyota та найбільша у світі компанія-виробник мікропроцесорів Intel Corp. 

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій