Читаєте зараз
В Дубаї представили чорний діамант The Enigma. Він прибув із космосу

В Дубаї представили чорний діамант The Enigma. Він прибув із космосу

Iryna Troian
Автор:
The Enigma
  • В Дубаї виставили на огляд чорний діамант, який сформувався мільярди років тому.
  • Припускають, що він прибув на Землю внаслідок удару метеорита чи астероїда.
  • Діамант The Enigma планують продати за понад $6 мільйонів.

Аукціонний дім Sothebyʼs в Дубаї представив на огляд найбільший у світі чорний діамант The Enigma, вага якого 555.55 карати. Вважають, що цей рідкісний діамант прибув на Землю із космосу внаслідок удару метеорита чи астероїда. Чорний діамант буде відкритий для онлайнторгів на аукціоні з 3 по 9 лютого 2022 року. 

Заборона розповідає про рідкісний чорний діамант та його можливий продаж за криптовалюту.


The Enigma: найбільший у світі чорний діамант виставили на аукціон

У Дубаї Аукціонний дім Sothebyʼs представив найбільший у світі відомий огранений чорний діамант The Enigma, вага якого 555.55 каратів, пише CNN. 

Вважають, що коштовний камінь прибув із космосу в результаті удару метеорита або алмазоносного астероїда. Цей вид діамантів може бути датований 2.6-3.8 млрд років. Він містить сліди азоту і водню, яких багато в космосі. Також в The Enigma присутні рештки мінералу осборніту, який є в метеоритах.

Чорний діамант Енігма. Відео: офіціальний канал АД Сотбіс на YouTube

Діамант купили необробленим каменем у 1990-х роках, а вже теперішній власник його огранував. У Sothebyʼs розповіли, що форма каменю натхненна близькосхідним символом долоні Хамса, що є знаком захисту. З арабської це перекладається як п’ять, тобто як п’ять пальців на долоні. Загалом тема числа п’ять проходить по всьому каменю. Крім своїх 555,55 каратів він також містить рівно 55 граней.

Читати більше новин в Telegram

Діамант можна купити за криптовалюту

Спеціаліст із ювелірних виробів Аукціонного дому в Лондоні Нікіта Бінані назвав діамант «справжнім природним явищем». «Його продаж є унікальною нагодою придбати одне з найрідкісніших космічних чудес, відомих людству віком у мільярд років», — пояснив фахівець.

Понад 20 років чорний діамант не виставлявся на публіці наживо і зберігався у приватній компанії. Чорний діамант буде відкритий для онлайн-торгів з 3 по 9 лютого. 

Очікується, що рідкісний камінь продадуть за $6.8 мільйонів. Також аукціонний дім заявив, що в якості оплати будуть приймати навіть криптовалюту. «Ми вперше виставляємо лот за криптовалюту в ОАЕ. Це відповідає зобов’язанню уряду досліджувати нові цифрові, технологічні та наукові досягнення», — розповіла Daily Mail глава Sotheby’s в ОАЕ Катя Нуну Буїз.

Заборона розповідала про найбільший камінь бурштину в історії України, який у 2021 році знайшли рівненські добувачі.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій