'
Читаєте зараз
Відкупився за мамині гроші. Принц Ендрю домігся мирової угоди у справі про насильство

Відкупився за мамині гроші. Принц Ендрю домігся мирової угоди у справі про насильство

Markiian Oliiarnyk
Принц Ендрю
  • Британський принц Ендрю уклав медіаційну угоду з Вірджинією Джуффре у справі про сексуальне насильство.
  • Жінка звинуватила принца в тому, що він тричі змушував її до сексу, коли їй було всього 17 років.
  • За попередніми даними, герцог Йоркський має виплатити Джуффре понад £12 мільйонів (частину суми покриє королева).

Другий син Єлизавети II, принц Ендрю, домовився з Вірджинією Джуффре, яка звинуватила його у сексуальному насильстві, про укладення позасудової угоди. Британський принц зобов’язався виплатити жінці компенсацію у вигляді благочинної пожертви. Офіційно сума не розголошується, однак за попередньою інформацією, вона може становити понад £12 мільйонів.

Заборона розповідає про позасудове врегулювання позову Вірджинії Джуффре проти принца Ендрю.


Принц Ендрю і Вірджинія Джуффре домовилися про мирову

15 лютого 2022 року стало відомо, що британський принц Ендрю, домовився про позасудове врегулювання позову з американкою Вірджинією Джуффре, яка звинуватила його у сексуальному насильстві, пише BBC. Сторони уклали медіаційну угоду, а це означає, що син Єлизавети II не постане перед судом.

Ендрю своєї провини не визнає, але готовий пожертвувати Джуффре чималу суму. Виплата компенсації подається під виглядом благодійності за те, що вона «постраждала як жертва постійного жорстокого поводження, і внаслідок несправедливих публічних нападів». Обидві сторони зобов’язалися публічно не обговорювати обставини цієї угоди та справи в цілому.

Сума компенсації офіційно не розголошується, однак за даними The Telegraph, вона становитиме понад £12 мільйонів (понад $16 мільйонів). Як зазначають джерела видання, виплату частково профінансує сама Єлизавета II з активів герцогства Ланкастерського — сукупності нерухомого майна, який забезпечує незалежний дохід британській короні (активи оцінюються в понад £23 мільйони).

Читати більше новин в Telegram

А ось якими коштами принц Ендрю збирається покрити решту суми врегулювання, невідомо. Дохід самого герцога Йоркського складається лише з пенсії Королівського флоту та щорічної стипендії розміром £250 000 з доходу Герцогства Ланкастерського. «Ймовірно, громадськість вимагатиме пояснень, звідки надходитимуть гроші — з державного чи приватного гаманця?», — прокоментувала юристка фірми Reeds Solicitors Кей Макнаб.

Зазначається, що сторони повинні подати до суду заяви про відмову від претензій до 17 березня 2022 року. До цього часу сторона принца Ендрю повинна виплатити усю суму компенсації, щоб уникнути подальших судових розглядів.

Принц Ендрю: звинувачення у сексуальному насильстві

На початку 2021 року громадянка США Вірджинія Джуффре подала цивільний позов проти принца Ендрю зі звинуваченням у сексуальному насильстві. Позивачка стверджувала, що у 2001 році, коли їй було всього 17, вона була у сексуальному рабстві у вже покійного Джеффрі Епштейна, засудженого за організацію проституції і звинуваченого у торгівлі людьми.

Принц Ендрю був другом Епштейна і, за сумісництвом, одним із його клієнтів. За словами Джуффре, герцог Йоркський знав, що на той час (2001 рік) вона була неповнолітньою, але все одно змусив її до сексу щонайменше тричі.

Сам син Єлизавети II усі звинувачення відкидає, стверджуючи, що не пам’ятає зустрічі з дівчиною. Його адвокати намагалися переконати суд Нью-Йорка, не розглядати позов Вірджинії Джуффре, але безрезультатно.

Цей інцидент, а також інформація про його дружбу з Джеффрі Епштейном, зруйнували репутацію принца Ендрю і підірвали авторитет британської монаршої сім’ї. Наприкінці 2019 року його було відсторонено від виконання усіх королівських обов’язків.

Раніше Заборона розповідала про сексуальний скандал довкола легендарного аргентинського футболіста Дієго Марадони, якого посмертно звинуватили у викраденні та сексуальному насильстві до неповнолітньої громадянки Куби.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій