'
Читаєте зараз
Власники iPhone самі зможуть ремонтувати свої телефони. Apple дасть інструкції та запчастини

Власники iPhone самі зможуть ремонтувати свої телефони. Apple дасть інструкції та запчастини

Markiian Oliiarnyk
Самостійний ремонт Apple
  • Apple продаватиме звичайним користувачам деталі та інструкції для ремонту у домашніх умовах.
  • Більше не потрібно буде звертатися до сервісного центру через острах втратити гарантію.
  • На початку буде доступно близько 200 різних запчастин для iPhone 12/13 та комп’ютерів Mac, але потім їх стане набагато більше.

Компанія Apple прийняла рішення надати своїм користувачам можливість самостійно ремонтувати свої пристрої без загрози втрати гарантії. У межах нової програми підтримки техногігант з Купертіно забезпечуватиме власників IPhone та Mac оригінальними деталями та інструментами, а також надаватиме покрокові інструкції. 

Заборона розповідає про нову фішку «яблука», яка дозволить користувачам зекономити на ремонті електронних пристроїв виробництва Apple.


Програма самостійного ремонту від Apple

Компанія Apple анонсувала запуск програму підтримки Self Service Repair, яка дозволятиме звичайним користувачам самостійно ремонтувати свої девайси. Зазначається, що вона вперше розмістить на ринку оригінальні деталі та інструменти для звичайних користувачів, а також забезпечить їх належними інструкціями з проведення ремонту у домашніх умовах. 

«Більший доступ до оригінальних запчастин Apple дає нашим клієнтам ще більше можливостей для вибору, якщо йдеться про ремонт. За останні три роки Apple майже вдвічі збільшила кількість сервісних центрів, які працюють з оригінальними деталями та інструментами, і тепер ми надаємо можливість для тих, хто бажає самостійно відремонтувати свої пристрої», — розповів операційний директор Apple Джефф Вільямс.

Як пише The Verge, самостійний ремонт у домашніх умовах за цією програмою ніяк не вплине на офіційну гарантію, якщо користувач зробить все правильно і не пошкодить пристрій. Тож до сервісних центрів можна буде звертатися лише за необхідності. 

Читати більше новин в Telegram
Ремонт iPhone — смартфону компанії Apple. Фото: karrastock.gmail.com/Depositphotos

Наразі відомо, що програма розрахована на власників iPhone 12, iPhone 13 та серії комп’ютерів Mac з процесорами М1. Втім у майбутньому повинна з’явитися можливість домашнього ремонту інших пристроїв Apple. 

У США програма підтримки почне працювати на початку 2022 року, з подальшим поширенням на інші країни (наразі не уточнюється, які саме) впродовж року.

Ремонт iPhone у домашніх умовах

Для ремонту пристрою компанії Apple, наприклад iPhone, у домашніх умовах потрібно буде спершу ознайомитися з інструкцією, яку можна знайти на офіційному сайті. Потім потрібно буде замовити усі необхідні компоненти в онлайн-магазині Apple Self Service Repair. 

Старі або зламані деталі можна буде надіслати компанії на переробку. За це можна буде отримати винагороду у вигляді знижки або ваучера на майбутню покупку пристроїв або інших деталей для ремонту у магазині Apple.

Спочатку для продажу буде доступно понад 200 різних запчастин та інструментів. Серед них будуть найбільш поширені для ремонту модулі на кшталт екранів, дисплеїв, камер та акумуляторів. Втім згодом планують додати значно більше важливих деталей до інших девайсів компанії Apple.

Раніше Заборона розповідала про розслідування Єврокомісії щодо правил користування Apple Pay та App Store, які порушують антимонопольне законодавство ЄС.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій