'
Читаєте зараз
В’язниця з відкритим фіналом. Вийшов четвертий епізод подкасту «Йди та слухай»

В’язниця з відкритим фіналом. Вийшов четвертий епізод подкасту «Йди та слухай»

Editorial office
Автор:
В’язниця з відкритим фіналом. Вийшов четвертий епізод подкасту «Йди та слухай»

Жінки, які виїхали в «Ісламську державу», після розгрому терористів потрапляють в іракську в’язницю й намагаються повернутися додому. В однієї із них, Фатіми, це виходить: німецька влада допомагає їй почати нове життя в Німеччині. А Рушена й Аня вже кілька років перебувають в ув’язненні в очікуванні допомоги від України. Тим часом ми знаходимо ймовірного сина Хадіджи. Це фінальний епізод сезону «Хадіджа» (але не останній!).


Хадіджамолода харків’янка, яка у 2015 році поїхала разом із чоловіком і дитиною в «Ісламську державу». Уже кілька років її без успіху розшукує мати Тетяна Кобелева, намагаючись домогтися хоч якогось сприяння й допомоги від української держави й міжнародних організацій.

Що сталося з Хадіджею, а також чому взагалі молоді дівчата приймали рішення кинути минуле життя та як їхали будувати нове під владою найжахливішої терористичної організації нашого часу — з’ясовує головна редакторка Заборони Катерина Сергацкова. Впродовж декількох місяців вона розмовляла з дівчатами, які вирушили в ІДІЛ, жили там, а потім потрапили в полон і іракську в’язницю за звинуваченням в участі в терористичній організації.

«Йди та слухай» — це подкаст від редакції видання «Заборона». У ньому публікуються документальні серіали про дивовижні, жорсткі й місцями дикі історії. Перший сезон називається «Хадіджа». Він присвячений «дружинам Халіфату» — дівчатам, які слідом за своїми чоловіками поїхали  жити в «Ісламську державу».

Цей подкаст створений за підтримки патронів Заборони й Медіасеті.

Автори: Катерина Сергацкова, Петро Рузавин, Олексій Зеленський, Роман Степанович.

Подкаст доступний на Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, TuneIn, НВ Подкасти, МЕГОГО Аудіо, Яндекс.Музыка та інших платформах. Користувачам Android ми рекомендуємо використовувати платформу Castbox, яка також дає змогу коментувати кожен епізод і спілкуватися з авторами.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій