'
Читаєте зараз
Виконують прямі накази Путіна. ГУР України показало головних російських катів

Виконують прямі накази Путіна. ГУР України показало головних російських катів

Ilona Kivva
Автор:
Командування армії РФ
  • Українська розвідка отримала досьє на вище військове командування російської армії, що відповідає за вторгнення.
  • Серед них є ті, хто причетний до звірств, вчинених проти мирних людей у Київській області.
  • Ділимося детальним списком російських генералів та подробицями їхніх біографій.

Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України дізналося, хто з російського військового командування відповідає за повномасштабне вторгнення в Україну. У виявленому списку є ті, хто керував спробою захоплення столиці та окупацією Київщини, а також причетні до масових вбивств у Маріуполі. У розпорядження розвідників потрапили біографії російських убивць, їхні адреси, паспортні дані та навіть відомості риси характеру. 

Заборона розповідає про дані Головного управління розвідки Міністерства оборони щодо генералів Путіна, що командують війною проти України.


Список російських воєначальників, що керують вбивствами українців: дані розвідки

Головне управління розвідки Міністерства оборони України оприлюднило дані вищого командного складу армії Росії, яке відповідає за війну проти України.

«Покидьки! Без честі, душі та совісті. Жодний бункер не врятує від покарання за тяжкі злочини проти українського народу!» — наголосили в українській розвідці.

Ось декілька імен з цього списку:

Читати більше новин в Telegram

Генерал армії Олександр Дворніков — з 8 квітня 2022 року призначений єдиним командувачем угруповання російських військ, що беруть участь у повномасштабному вторгненні в Україну. До цього командував Південним військових округом РФ. 

Відомо, що підлеглі йому підрозділи збройних сил та військ національної гвардії Росії причетні до військових злочинів проти мирного населення Маріуполя.

Олександр Дворніков. Фото: ГУР МО України

«Має важкий характер, постійно використовує ненормативну лексику у спілкуванні з підлеглими та під час службових нарад. Демонструє недбале ставлення до підлеглого особового складу. Якщо поставлена мета не досягнута, шукає винних серед підлеглих. Яскравим прикладом було публічне звинувачення генерала [армії РФ] Михайла Зуська, командувача 58-ї армії РФ, у значних втратах особового складу на півдні Донецької області», — зазначається у досьє української розвідки.

Генерал-полковник Андрій Сердюков — командує угрупуванням повітрянодесантних військ РФ. Військовослужбовці з його підрозділів причетні до військових злочинів проти мирного населення України.

Андрій Сердюков. Фото: ГУР МО України

Відомо, що він керував підрозділами Південного військового округу під час анексії Криму у лютому 2014 року та під час бойових дій на Донбасі. Відповідав за формування на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей першого та другого армійських корпусів російських військ та здійснював безпосереднє керівництво ними. За участь у російській агресії на Донбасі отримав військове звання генерал-полковник.

Причетний до масових вбивств мирного населення в Сирії у 2018 році.

Генерал-лейтенант Валерій Солодчук — командує підрозділами 36-ї армії, яка входить до складу Східного військового округу. За даними української розвідки, у період з лютого по квітень 2022 року керував діями окупаційних військ на західному напрямку Києва з метою захоплення столиці. Підлеглі йому військові причетні до злочинів проти мирного населення Київської області.

Напередодні повномасштабного вторгнення РФ в Україну отримав звання генерал-лейтенанта.

Валерій Солодчук Фото: ГУР МО України

«Восени 2014 р. – навесні 2015 р. керував формуванням на тимчасово окупованій території Донецької області першого армійського корпусу дванадцятого командування резерву Південного воєнного округу збройних сил РФ», — доповіли у ГУР. 

Генерал-лейтенант Олександр Санчик — командує підрозділами 35-ї армії Східного військового округу РФ. Його підлеглі брали участь у спробі захоплення Києва із західного напрямку. Військовослужбовці підрозділів, якими він керує, причетні до звірств, вчинених проти мирного населення Київської області.

Олександр Санчик. Фото: ГУР МО України

«У серпні 2008 року був командувачем 136-ї окремої мотострілецької бригади 58 А Південного воєнного округу. У ході російської агресії проти Грузії брав участь у знищенні мирного населення, за що був нагороджений командуванням орденом “За воєнні заслуги”», — дізналося ГУР.

Крім того, на початку 2018 року він командував окремими групами російських військ у Сирії. Причетний до масових вбивств мирних людей.

Генерал-лейтенант Сергій Кисіль — командував підрозділами першої танкової армії Західного військового округу, які були виділені до складу угруповання військ, що діє на Сумському та Харківському напрямах. 

У період з лютого до березня 2022 року керував діями підлеглих сил під час операції із захоплення північно-східних регіонів України. Військовослужбовці зазначених підрозділів причетні до воєнних злочинів проти мирного населення.

Сергій Кисіль. Фото: ГУР МО України

«Відсторонений від посади за виявлену в ході збройної агресії проти України некомпетентність при управлінні підлеглими військами, особисту нерішучість та боягузливість, що призвело до втрати контролю за ситуацією та масового захоплення в полон “солдатів-строковиків”. Інформація про це стала надбанням громадськості та виставила “брехуном” особисто Путіна, який офіційно заперечував участь такої категорії військовослужбовців у “спецоперації”», — зазначено у досьє української розвідки.

Генерал-лейтенант Володимир Кравченко — командує авіаційними підрозділами 11 А ВПС та ППО Східного військового округу, які були виділені до складу угруповання окупаційних військ «Схід». 

Володимир Кравченко. Фото: ГУР МО України

У період з лютого по квітень 2022 року керував діями підлеглих підрозділів, які завдавали авіаційних ударів по цивільних об’єктах на території Київської та Чернігівської областей (з використанням авіабомб ОФАБ-250-270, ФАБ-500, ОФЗАБ-500), що призвели до значних жертв серед мирного населення.

Генерал-лейтенант Андрій Мордвічев — командує підрозділами восьмої армії Південного військового округу, які були виділені до складу угруповання російських окупаційних військ «Південь». 

Керує операцією із захоплення Маріуполя. Відповідальний за практично повну руйнацію міста і безпрецедентну в післявоєнній історії Європи кількість жертв серед мирного населення.

Андрій Мордвічев. Фото: ГУР МО України

За даними української розвідки, саме за вказівкою Мордвічева підлеглими військами блокується доставка до Маріуполя будь-якої гуманітарної допомоги, навіть продуктів харчування та води, що фактично ставить мешканців міста на межу голодної смерті.

Генерал-майор Сергій Чубарикін — командує підрозділами 76-ї десантно-штурмової дивізії, що були виділені до складу Східного військового округу. Його підлеглі брали участь у спробах захоплення Києва із західного напрямку. Військовослужбовці зазначених підрозділів причетні до військових злочинів проти мирного населення Київської області.

Сергій Чубарикін. Фото: ГУР МО України

За даними української розвідки, має досвід керування військами, отримані під час відрядження у Сирію.

Полковник Володимир Селіверстов — командує підрозділами 106-ї повітряно-десантної дивізії у складі військ Східного військового округу. З лютого по квітень 2022 року керував діями підлеглих сил під час операції із захоплення Києва на західного напрямку. 

Військовослужбовці зазначених підрозділів причетні до військових злочинів проти мирного населення Київської області.

Володимир Селіверстов. Фото: ГУР МО України

«У якості заступника командира спеціального підрозділу десантників брав участь в анексії Криму в лютому 2014 року та окупації Донбасу. За участь у російській агресії проти України було заохочено званням “Герой Росії”», — розповіли українські розвідники.

Полковник Альберт Ігламов – командує підрозділами 18-ї бригади авіації армії РФ, що входять до Східного військового округу.

З лютого по квітень 2022 року льотчики його бригади завдавали ракетні удари по Київській області.

Альберт Ігламов. Фото: ГУР МО України

Полковник Валерій Гарькавенко — командує 25-им окремим загоном спеціального призначення РФ «Меркурій» Центрального округу військ національної гвардії РФ у складі посиленої тактичної групи №1 угруповання «Схід». Колишній військовослужбовець внутрішніх військ МВС України! Підлеглий Гарькавенко особовий склад причетний до військових злочинів проти мирного населення Київської області з лютого по квітень 2022 року.

Зрадник України Валерій Гарькавенко. Фото: ГУР МО України

До 2014 року проходив службу у Внутрішніх військах Міністерства внутрішніх справ України на посаді заступника командира дев’ятої окремої бригади Кримського територіального командування. Після окупації Автономної республіки Крим Росією не прибув на територію континентальної частини України до зазначених пунктів збору, зрадив військовій присязі та перейшов на бік окупанта.

Генерал-лейтенант Сергій Кобилаш — командує дальньою авіацією повітряно-космічних сил Збройних сил Російської Федерації. Відповідальний за завдання літаками стратегічної авіації масованих ударів крилатими ракетами по українських містах та об’єктах інфраструктури.

«Вперше після закінчення Другої світової війни під його керівництвом важкими бомбардувальниками здійснено килимове бомбометання густонаселених територій — міста Маріуполя», — розповіли в українській розвідці.

Сергій Кобилаш. Фото: ГУР МО України

Має безпосереднє відношення до нанесення ракетно-бомбових ударів у Сирії, що призвело до масових жертв серед мирного населення. 

У серпні 2008 року під час вторгнення Росії у Грузію командував 368-им штурмовим авіаційним полком, а також особисто у якості пілота скидав бомби на грузинські міста.

У ході Першої та Другої чеченських війн здійснив десятки вильотів задля бомбардування Чечні, у тому числі і забороненими касетними та вакуумними бомбами.

Полковник Георгій Шуваєв — начальник ракетних військ та артилерії першої танкової армії Західного військового округу Збройних сил Російської Федерації.

Причетний до планування невибіркових обстрілів артилерійськими підрозділами населених пунктів України.

Георгій Шуваєв. Фото: ГУР МО України

Особовий склад під керуванням Шуваєва безжально обстрілював міста та села Сумської та Харківської областей, що призвело до значних жертв серед мирного населення.

Полковник Олександр Блажко — командує 288 артилерійською бригадою першої танкової армії Західного військового округу ЗС РФ.

Причетний до планування невибіркових обстрілів підрозділами 288 артилерійської бригади населених пунктів України. 

Олександр Блажко. Фото: ГУР МО України

Підлеглий йому особовий склад здійснював обстріл міст та сіл Сумської та Харківської областей, що призвело до значних жертв серед мирного населення.

Раніше Заборона розповідала про звільнення 2 квітня 2022 року Київської області від окупантів та про звірства, що вчинила «друга армія у світі» проти мирних українців.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій