Читаєте зараз
«Я постійно забуваю, що ти живий». Ілон Маск затролив сенатора Сандерса, але користувачі Twitter цього не оцінили

«Я постійно забуваю, що ти живий». Ілон Маск затролив сенатора Сандерса, але користувачі Twitter цього не оцінили

Markiian Oliiarnyk
https://twitter.com/PattyArquette/status/1459984704984084480
  • Ілон Маск грубо пожартував у відповідь на твіт сенатора Сандерса щодо сплати податків мільярдерами.
  • Користувачі Twitter засудили такий вчинок, назвавши його «жахливим, грубим і негуманним».
  • Нагадуємо про минулу словесну перепалку Маска щодо пожертвувань на боротьбу з голодом. 

Американський мільярдер Ілон Маск, власник і генеральний директор компаній Tesla та SpaceX, відверто затролив 80-літнього сенатора США Берні Сандерса за його твіт про податок для мільярдерів. Користувачі мережі не оцінили такого жарту і засудили вчинок, назвавши його образливим, грубим, негуманним і жахливим.

Заборона розповідає про словесну перепалку у Twitter між Ілоном Маском та Берні Сандерсом, а також про реакцію користувачів на цей конфлікт.


Перепалка Маска і Сандерса у Twitter

13 листопада одіозний американський сенатор від штату Вермонт Берні Сандерс написав у Twitter, що надзвичайно заможні багатії повинні платити справедливі податки. Цей пост стосувався просування закону про встановлення так званого «податку для мільярдерів», співавтором якого є сам Сандерс.

Берні Сандерс щодо оподаткування надзвичайно багатих людей. Пост: @SenSanders/Twitter

Невдовзі скандальному сенаторові відповів Ілон Маск, власник компаній Tesla та SpaceX і, за сумісництвом, найбагатша людина у світі. У коментарі він грубо написав, що «постійно забуває, що [Сандерс] ще живий», а також додав «Берні, ти хочеш, щоб я продав більше акцій? Просто скажи про це…».

Відповідь Ілона Маска на твіт Берні Сандерса. Пост: @elonmusk/Twitter

11 листопада Маск продав близько 4% акцій компанії Tesla на загальну суму близько $6.9 мільярдів. Він зробив це у відповідь на голосування користувачів Twitter від 7 листопада, у яких він запитав, чи варто йому продати 10% акцій компанії, щоб сплатити податок для мільярдерів. 

Читати більше новин в Telegram

Як пише CNN, Маск продав акції не стільки через голосування, скільки через великі податки, що йому загрожують. Йому доведеться використати 22.9 млн акційних опціонів до серпня 2022 року, щоб вони не згоріли. Якщо вони згорять, то просто їх втратить, а якщо використає, то повинен буде заплатити величезний податок розміром $11-16 мільярдів.

Реакція на слова Ілона Маска у Twitter

Користувачі Twitter вкрай негативно відреагували на слова найбагатшої людини світу, які він висловив на адресу 80-літнього сенатора штату Вермонт.

Сам Берні Сандерс наразі ніяк не прокоментував цю ситуацію, однак за нього заступилися, як діячі культури, так і самі багатії.

Зокрема економіст Девід Ротшильд написав, що «кожен мільярдер має великий борг перед суспільством, яке забезпечує їхні статки безпекою, людським капіталом, інфраструктурою та демократією. Це жахливо, коли багато з них надають перевагу тому, щоб заблокувати для себе усі інші можливості, якими їм пощастило володіти».

Реакція Девіда Ротшильда на слова Ілона Маска. Пост: @DavMIcRot/Twitter

Відеопродюсер Браян Альтано порадив Маску просто заплатити податок і не роздмухувати конфлікт: «Дідько, чувак, просто заплати ці податки. Ти можеш навіть сплачувати потрохи щомісяця, як ти це робиш з дитячою благочинністю».

Реакція Девіда Альтано на слова Ілона Маска. Пост: @agentbizzle/Twitter

Оскароносна голлівудська акторка Патриція Аркетт відверто потролила Маска, запитавши, чи у нього є проблеми з короткочасною пам’яттю.

Реакція Патриції Аркетт на слова Ілона Маска. Пост: @PattyArquette/Twitter

Письменник Шон Кінг назвав слова найбагатшої людини у світі «грубими і негуманними».

https://twitter.com/shaunking/status/1459947376337117188
Реакція Шона Кінга на слова Ілона Маска. Пост: @shaunking/Twitter

Американський журналіст Ананд Гірідхарадас зіронізував над словами Маска і написав, що, на його думку, «Берні [Сандерс] — це не та людина, якій потрібно доводити свою життєздатність».

https://twitter.com/AnandWrites/status/1459968373287235589
Реакція Ананда Гірідхарадаса на слова Ілона Маска. Пост: @AnandWrites/Twitter

Також багато користувачів Twitter просто абстрагувалися від конкретних слів і просто розділилися на два табори: один підтримує Ілона Маска та його проєкти, а в іншому навпаки кажуть, що у Маска забагато грошей і, що нікому він насправді не допомагає.

Раніше Заборона розповідала про словесну перепалку генерального директора компанії Tesla та президента Всесвітньої продовольчої програми ООН Девіда Бізлі, щодо пожертвування Маском $6 млрд на боротьбу з голодом.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій