Читаєте зараз
З’явились нові фото Олега Сенцова

З’явились нові фото Олега Сенцова

Аня Білоус
Автор:

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова опублікувала нові фото Олега Сенцова, які їй передала Уповноважена з РФ. Нагадаємо, український режисер голодує вже 88 днів.

«Тільки-но від уповноваженого Росії надійшли фото Олега Сенцова. За інформацією, яку їй передали, Олег активний, ходить, дивитися телевізор, читає книжки, пише щось час від часу. Всі, цитую, дивуються, як він витримує, стан його задовільний. На моє запитання, чи можу я оприлюднити фото, мені відповіли, коли питали про дозвіл зробити фото, Олег розуміє, що люди хвилюються про нього. Ці три фото Олега Сенцова я щойно отримала», – повідомила вона на своїй сторінці у фейсбуці.

Стан Сенцова

Раніше Денісова, із посиланням на режисера Дмитра Дінзе, повідомила, що в Сенцова триває третя затяжна криза, та припиняти голодування він не планує. До цього повідомлялося, що пульс режисера знизився до 40 ударів на хвилину. Також його сестра Натвлія Каплан писала про те, що Сенцов знаходиться в передсмертному стані.

А також

Читати більше новин в Telegram

9 серпня українські активісти вирішили писати листи президентові РФ Володимиру Путіну. Вони хочуть, щоби РФ звільнила режисера Олега Сенцова, який голодує 88-й день та вже не встає з ліжка.

 

Читайте також:

Стан Сенцова погіршився. Адвокат повідомляє про проблеми з серцем

Місяць голодування Сенцова: Хронологія протесту

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій