100 000 гривень за 25 днів

Допоможіть Забороні запустити відділ розслідувань повною мірою!

Допоможіть Забороні запустити відділ розслідувань повною мірою!

Заборона розвивається завдяки читачам. Уже майже 8 місяців наші патрони підтримують нас щомісячними підписками на сервісі Патреон. За цей час ми зібрали $4880 і пустили їх на розвиток нових редакційних проєктів. Але цього мало, бо в наших планах — сформувати повноцінний відділ розслідувань! Щоби запустити його у 2021 році, нам потрібно зібрати 100 000 гривень на перший квартал. Ми знаємо, що це немало, але знаємо й те, що наші читачі цінують і готові підтримувати незалежну журналістику.

На що: на відділ розслідувань Заборони у 2021 році
Скільки: 100 000 гривень на один квартал роботи
Коли: з 16 грудня до 10 січня, 25 днів

Лист від редакції

Друзі! Уже вісім місяців ви підтримуєте нас, а ми випускаємо нові історії й докладаємо зусиль, щоби рости. Ми дуже вимогливі й уважні до нашої роботи та інвестуємо в незалежну журналістику все, що можемо. Зараз нам потрібна ваша допомога.

Перезапустивши Заборону у квітні 2020 року, ми прагнули створити ресурс, який розповідатиме про проблеми й загрози в регіоні та стане дійсно незалежним і якісним медіа. Завдяки всім, хто нас підтримує, у кожного тепер є доступ до незалежної журналістики.

У нашої редакції немає власника-олігарха. Ми самі побудували наш ньюзрум, розробили все до деталей і встановили правила, які вважаємо чесними і справедливими. Ми не витрачаємо час на клікбейтні історії: навпаки, ми намагаємося розповідати про складні явища й даємо слово спільнотам, які розділяють ключові для нас цінності. Як і наші читачі, ми небайдужі до людських труднощів і слабкостей та прагнемо докопуватися до правди, щоби змінювати суспільство на краще.

Навіщо потрібен відділ розслідувань

Навіщо потрібен відділ розслідувань

Причини, чому навколишня дійсність нас не влаштовує й чому є маса несправедливостей, годі й шукати на поверхні. Там, де бушує корупція, система намагається глибше закопати свої гріхи. А ми, журналісти, прагнемо їх відкопати.

Розслідування — це найскладніший і найбільш ресурсозатратний жанр у журналістиці. Жодна реклама — принаймні, в умовах нашого ринку — не покриє витрат, необхідних для проведення розслідування. Тому ми звертаємося по допомогу до наших читачів — адже саме для вас ми ризикуємо й цілими днями сидимо над матеріалами, щоб у результаті щось поміняти.

У листопаді до команди Заборони приєднався журналіст-розслідувач і юрист Олександр Гуменюк — це він буде займатися розвитком нашого відділу розслідувань. Він відповідатиме за найгостріші, найризикованіші та найактуальніші матеріали.

Дізнатися більше про розслідування і про Сашка ви можете з нашої розсилки:

Інсайдерська інформація від Заборони для підписників

Розслідування Заборони

Розслідування Заборони у 2020 році

За 2020 рік ми вже випустили 5 розслідувань. Нагадаємо, які це були матеріали:

Справа про вбивство Шеремета. Частина 1

Справа про вбивство Шеремета. Частина 2

Як живуть жінки в сирійському таборі для біженців

Як в Україні та Польщі фабрикують релігійний тероризм

Чому Україна стала притулком для бойовиків ІГІЛ

А до кінця року ми плануємо випустити третю частину розслідування про вбивство Павла Шеремета й ще один важливий матеріал, який поки тримаємо в таємниці.

100 000 грн на один квартал — це:

  • робота керівника відділу розслідувань;
  • робота групи журналістів;
  • софт, доступ до платних баз даних;
  • робота редактора, коректора, перекладача;
  • робота контент-менеджера, ілюстратора, дизайнера;
  • просування й дистрибуція розслідувань.

Допоможи Забороні запустити відділ розслідувань!

Забороні від читачів