Latest Posts

Сорі, це все

Stay in Touch With Us

Odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore.

Email
magazine@example.com

Phone
+32 458 623 874

Addresse
302 2nd St
Brooklyn, NY 11215, USA
40.674386 – 73.984783

Follow us on social

(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

«Страна» опублікувала «розстрільний список» журналістів

Видання «Страна» опублікувало «розстрільний список» журналістів та громадських діячів, на яких, за версією СБУ, можуть полювати російські спецслужби.

Нагадаємо, 1 червня генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що в рамках спецоперації з інсценування вбивства блогера Аркадія Бабченка в Києві слідство отримало список із 47 осіб. Спершу повідомлялося лише про 30 людей, та потім цифра збільшилась. СБУ провели закриту зустріч із головою служби Василем Грицаком і генпрокурором Юрієм Луценком та людьми зі «списку 47». Детальніше про це Заборона вже писала раніше.

Заступниця головного редактора видання «Страна» Світлана Крюкова відмовилась коментувати, від кого видання отримало цей список.

«Я не знаю, что это за список, я не знаю, соответствует он действительности или нет. Любая подобная информация является тайной следствия. О подлинности этого списка я сказать ничего не могу. Разглашать информацию не имею права, но СБУ список никому в СМИ не передавала», – повідомила у коментарі РБК-Україна речниця СБУ Олена Гітлянська.

 

 

Читайте також:

У Києві вбили Аркадія Бабченко

Журналісти почали власне розслідування вбивства Бабченка

Бабченко живий. СБУ використало журналіста, щоб спіймати російського агента

«Вбивство» Бабченка — спецоперація СБУ. Детально

«Ми живемо у сумний час постправди»: Колонка Катерини Ботанової