'
Читаєте зараз
«Страна» опублікувала «розстрільний список» журналістів

«Страна» опублікувала «розстрільний список» журналістів

Заборона
Автор:

Видання «Страна» опублікувало «розстрільний список» журналістів та громадських діячів, на яких, за версією СБУ, можуть полювати російські спецслужби.

Нагадаємо, 1 червня генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що в рамках спецоперації з інсценування вбивства блогера Аркадія Бабченка в Києві слідство отримало список із 47 осіб. Спершу повідомлялося лише про 30 людей, та потім цифра збільшилась. СБУ провели закриту зустріч із головою служби Василем Грицаком і генпрокурором Юрієм Луценком та людьми зі «списку 47». Детальніше про це Заборона вже писала раніше.

Заступниця головного редактора видання «Страна» Світлана Крюкова відмовилась коментувати, від кого видання отримало цей список.

«Я не знаю, что это за список, я не знаю, соответствует он действительности или нет. Любая подобная информация является тайной следствия. О подлинности этого списка я сказать ничего не могу. Разглашать информацию не имею права, но СБУ список никому в СМИ не передавала», – повідомила у коментарі РБК-Україна речниця СБУ Олена Гітлянська.

Читати більше новин в Telegram

 

 

Читайте також:

У Києві вбили Аркадія Бабченко

Журналісти почали власне розслідування вбивства Бабченка

Бабченко живий. СБУ використало журналіста, щоб спіймати російського агента

«Вбивство» Бабченка — спецоперація СБУ. Детально

«Ми живемо у сумний час постправди»: Колонка Катерини Ботанової

 

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій