'
Читаєте зараз
«Ви що, хотіли, щоб Бабченка вбили?», – Аваков відповів західним організаціям

«Ви що, хотіли, щоб Бабченка вбили?», – Аваков відповів західним організаціям

Аня Білоус
Автор:

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прокоментував реакцію на спецоперацію СБУ, яка включала в себе інсценування вбивства російського журналіста Аркадія Бабченко. Аваков розкритикував міжнародні громадські організаціїї, яких нібито розчарувало «воскресіння» журналіста. Міністр розповів про це на брифінгу у четверг пише видання «Українська правда».

«Мені дивні заяви багатьох міжнародних організацій, які кажуть: «Що це так?! Дезінформували наше суспільство!» Ви що, хотіли, щоб Бабченко був убитий, і ви на цьому прикладі дали, ось – Amnesty International або «Репортери без кордонів» – у нас ще один загиблий журналіст?», – сказав Аваков.

Він також зазначив, що правоохоронці не цікавитимуться громадською думкою, а робитимуть все необхідне для збереження спокою в Україні.

«Якби була можливість зробити такі операції щодо всіх інших резонансних випадків, то ми б робили це кожен день», – додав міністр.

Нагадаємо, 29 травня стало відомо, що російського журналіста Аркадія Бабченко вбили в його квартирі. Все це виявилося спецоперацією СБУ. Розповідаємо, що стало відомо з брифінгу голови СБУ Василя Грицака та генпрокурора Юрія Луценко.

Читати більше новин в Telegram

На такий спосіб проведення спецоперацій негативно відреагували представники багатьох міжнародних правозахисних та інших організацій.

Хронологія подій:

У Києві вбили Аркадія Бабченко

Журналісти почали власне розслідування вбивства Бабченка

Бабченко живий. СБУ використало журналіста, щоб спіймати російського агента

«Вбивство» Бабченка — спецоперація СБУ. Детально

«Новий крок інформаційної війни»: Як Захід реагує на воскресіння Бабченка

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій