'
Читаєте зараз
Директор Одеського зоопарку щороку знімає передноворічні ролики, перевдягаючись у тварин

Директор Одеського зоопарку щороку знімає передноворічні ролики, перевдягаючись у тварин

Samuil Proskuryakov

Директор Одеського зоопарку Ігор Бєляков щороку знімає передноворічні відео, які, на його думку, рекламують центр збереження і розведення диких тварин. У роликах він співає в жанрі шансон, одягнений у костюми тварин-символів прийдешнього року, а відео викладає на Youtube-канал.

2015 рік від різдва Христового: ніщо не віщувало біди

Напередодні нового 2015-го року на YouTube-каналі Одеського зоопарку з’явилося відеопривітання з роком Кози за східним календарем. Бєляков у костюмі козла ходить до зоопарку і співає шансон. Грим, звичайно, специфічний, але особливих питань у коментарях ніхто не ставить.

Тривожний дзвіночок 

Для 2016 року Бєляков приміряв на себе образ макаки із червоним задом, заспівав у найкращих традиціях шансону і зняв хуліганське відео. Саме в цьому ролику почали простежуватися дивні сексуальні підтексти. На ролику він ляскає дівчину по сідницях.

Читати більше новин в Telegram

Понеслось

Рік Півня став переломним у творчості директора Одеського зоопарку. У відеоролику до 2017 року почався якийсь треш: головна сюжетна лінія присвячується гонитві півня у виконанні Ігоря Бєлякова за куркою. Обійдемося без спойлерів – подивіться самі, що відбувається, коли півню все ж вдається наздогнати курку. Відео набрало понад 67 тисяч переглядів.

WTF?

Перед 2018 роком Собаки Бєляков зняв відео, у якому грає стаффордширського тер’єра, що закрутив роман із бультер’єром жіночої статі. У результаті в парочки з’являється потомство.

Братам Коенам приготуватися

Новий ролик, присвячений майбутньому 2019 року Свині, – найбільш гостросюжетний і моторошний. У ньому директор зоопарку в костюмі рожевої свині погрожує імпровізованому повелителю 2018 року – собаці, точніше людині в костюмі собаки. Пес не хоче йти, тому свиня вирішує скористатися послугами бейсбольної біти, ножів та дробовика. Наприкінці відео свиня займає «трон» і, закинувши ноги на стіл, насолоджується їжею, напоями та компанією двох дівчат. Це перше відео, де сюжетна дія вийшла за межі зоопарку.

Пізніше, 19 грудня це відеопривітання було видалено з акаунту у Youtube.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій