'
Читаєте зараз
Генпрокурор Луценко звільняється через скандал із розслідуванням вбивства Гандзюк

Генпрокурор Луценко звільняється через скандал із розслідуванням вбивства Гандзюк

Сергій Сурепін

6 листопада генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що подає заяву про відставку. Своє рішення він озвучив з трибуни Верховної Ради. Про це повідомляє видання «Новое Время».

«Щоб не було ніяких сумнівів, що за владу ніхто не чіпляється, я сьогодні подаю заяву президентові України про відставку, і ви в парламенті повинні розглянути це питання», – сказав генпрокурор.

Також Луценко додав, що на причетність до замовлення нападу на радницю мера Херсона Катерину Гандзюк слідство розробляє 12 осіб. Раніше Гандзюк, за словами Луценка, назвала імена 3 підозрюваних замовників із цих 12. За його словами зараз розслідується дві справи – одна щодо нападу на Гандзюк, нею займається Національна поліція. Друга – щодо пошуку замовника злочину, яку веде СБУ.

Водночас Луценко заявив, що в справі про напад було затримано п’ятеро осіб, серед яких організатор злочину – Торбіна. Усі підозрювані є участниками АТО. Четверо з них зізналися в злочині й дали свідчення проти організатора нападу. Слідчі провели 367 допитів і 21 експертизу. За словами Луценка, справа щодо нападників буде передана до суду максимум до кінця року.

Також Луценко повідомив, що одна з ключових версій слідства набула розголосу в ЗМІ й це поставило під загрозу успішність розслідування. «Підозрювані особи у звʼязку з цим витоком отримали необхідну їм інформацію. Я особисто знав Гандзюк. Але я обурений піаром на крові, який роблять деякі політики», – підкреслив Луценко. За його словами, наразі немає необхідності створювати ТСК щодо справи Гандзюк: «Слідство не закінчене. У цієї комісії не буде предмету роботи. Прокурор не дозволить отримати доступ будь-якому члену ТСК до матеріалів слідства, особливо після вчорашнього витоку».

Читати більше новин в Telegram

 

Читайте також:

Названа причина смерті радниці мера Херсона Катерини Гандзюк

Померла радниця мера Херсона Катерина Гандзюк. Влітку її облили кислотою

Замовники вбивства Гандзюк можуть уникнути покарання. Так вважає її адвокат

У Херсоні облили кислотою працівницю міської ради

Стало відомо про стан Катерини Ганзюк та подробиці замаху: опіки 30% тіла та 500$ за напад

Гандзюк не впізнала підозрюваного у нападі на неї

Підозрюваного в нападі на Гандзюк відпустили з-під варти

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій