'
Читаєте зараз
Кольченко оголосив голодування. Вимагає звільнити Сенцова

Кольченко оголосив голодування. Вимагає звільнити Сенцова

Сергій Сурепін

Український активіст Олександр Кольченко оголосив голодування. Він вимагає звільнити режисера Олега Сенцова. Обох утримують у РФ. Про голодування Кольченка повідомив його адвокат Андрій Лєпьохін, передає «Медіазона».

За словами адвоката, голодування Кольченко оголосив з 31 травня. Інших вимог, окрім звільнення Сенцова, у нього немає. З цією вимогою Кольченко написав заяву на ім’я начальника колонії.

Сенцов

Український політв’язень Олег Сенцов оголосив голодування 16 травня. Своїми діями Сенцов вимагає відпустити всіх українців, утримуваних у Росії та анексованому Криму. Зараз в РФ та Криму утримують 64 українських політв’язня. Режисер повідомив адвокату, що готувався до цього кроку два місяці, відмовляючись від передач та фізично готуючи організм. Разом із цим Сенцов заявив, що готовий померти, якщо вимоги не будуть виконані.

Сьогодні стало відомо, що у нього випало два зуба. Про це розповіла журналістка та екс-кандидатка в президенти РФ Ксенія Собчак.

Читати більше новин в Telegram

Кольченко

У 2015 році Кольченка засудили до 10 років. Його визнали винним в участі в теракті та в терористичному співтоваристві. Свою провину Кольченко не визнає.

 

Читайте також:

«У нього випало два зуба»: Собчак про стан Сенцова

Київська мерія змушує зняти банер з Сенцовим з будівлі

Київська поліграфія відмовилась друкувати плакати із зображенням Сенцова

Олег Сенцов оголосив голодування

Путін розпорядився розробити прохання про звільнення Сенцова та Кольченко

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій