'
Читаєте зараз
Поліція приїхала до австралійця, який кричав павуку «Чому ти не помреш?»

Поліція приїхала до австралійця, який кричав павуку «Чому ти не помреш?»

Samuil Proskuryakov

У Західній Австралії поліцейські прибули на екстрений виклик до будинку, з якого перехожий почув галас дитини і чоловіка. Дорослий неодноразово кричав: «Чому ти не помреш?», пише The Guardian.

Правоохоронці, що прибули на місце, зайшли у будинок і довідалися, що чоловік кричав не на хлопчика, а на павука, якого дуже боявся та намагався вбити.

Чоловікові було незручно перед поліцейськими і він вибачився. У дитини ніяких травм не виявлено.

«Жодних травм не виявлено (окрім павука), – повідомили правоохоронці. – Подальша участь поліції не потрібна».

Людей, які бояться павуків, називають арахнофобами. Цей вид фобії один із найпоширеніших у світі. У деяких людей страх може викликати не тільки сам павук, але і його зображення. Вважається, що арахнофобія розвинулася в рамках еволюційного розвитку людини як відповідь на ту небезпеку, що представляють павукоподібні істоти. Хоча не всі люди страждають арахнофобією – трапляються випадки, коли діти без страху можуть узяти павука в руки. За іншою версією, арахнофобія розвивається в людини через отриману в дитинстві негативну інформацію про павуків, і бояться їх саме через негативне висвітлення в ЗМІ, фільмах і книгах.

Читати більше новин в Telegram

The Guardian повідомляє, що у 2015 році стався схожий інцидент з арахнофобом, який налякав сусідів, кидаючи в павука меблі.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій