Читаєте зараз
В Україні компанія вперше отримала ліцензію на продукти з марихуани

В Україні компанія вперше отримала ліцензію на продукти з марихуани

Сергій Сурепін

Компанія C21 Investments Inc (США) отримала ліцензію Державної служби з лікарських засобів на виробництво продуктів із марихуани. Про це стало відомо з повідомлення американської компанії.

Український регулятор видав фірмі дозвіл на імпорт високоякісної канабідіол-сировини, екстрактів та концентратів, готових канабідіол-продуктів, їхню обробку, продаж, а також на продаж концентратів канабідіолу в Європу та на світовий ринок.

Головний виконавчий директор C21 Investments Роберт Чейні заявив, що компанія рада отримати першу ліцензію, видану в Україні, та розширити її на Європу: «Для нас це значуща можливість – побудувати нову галузь, створити нові високоякісні робочі місця та використовувати конкурентні переваги України для доступу до ринків ЄС та глобальних ринків».

Компанія планує подати заявку на отримання в Україні додаткових ліцензій, у тому числі на вирощування конопель. C21 Investments Inc. культивує, обробляє й поширює продукти з канабісу в США. Фірма володіє площами в штаті Орегон, на яких вирощує коноплі. Також компанія придбала дві американські компанії-виробники їстівних продуктів із канабісу.

Нагадаємо, виготовлення, зберігання й поширення наркотиків, згідно з українським Карним кодексом, карається увʼязненням на строк від трьох до восьми років.

Читати більше новин в Telegram

 

Читайте також:

Канада остаточно легалізувала марихуану

У канадських магазинах закінчилася марихуана. Лише за 2 дні легалізації

У Канаді легалізували марихуану. Що далі? Детально

У Грузії декриміналізували марихуану

У США заарештували українку. Вона вирощувала марихуану на мільйон доларів

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій