'
Читаєте зараз
Надсилаю вам прапор України: хлопчик-сирота з Маріуполя зворушливо відповів на лист Джонсона

Надсилаю вам прапор України: хлопчик-сирота з Маріуполя зворушливо відповів на лист Джонсона

Ilona Kivva
Автор:
  • Шестирічний Ілля написав британському прем’єр-міністру листа, в якому передав привіт усім дітям Британії.
  • Раніше Борис Джонсон звернувся до усіх маленьких українців зі словами підтримки.
  • Хлопчик втратив батьків під час ракетних обстрілів рашистів Маріуполя. 

Ілля Костушевич, якого волонтери врятували з блокадного Маріуполя, прочитав відкритий лист прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона до дітей з України та вирішив написати відповідь. До зворушливого рукописного листа хлопчик додав український прапор та фото своєї кішки Фросі.

Заборона розповідає про те, як український хлопчик подякував очільнику британського уряду за допомогу Україні.


Маріуполь: лист Іллі Костушевича британському прем’єр-міністру

Шестирічний Ілля Костушевич написав прем`єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону листа. Хлопчик, що врятувався з оточеного Маріуполя, розповів, що мріє, аби жодна дитина у світі не знала війни. Він додав до рукописного листа намальований власноруч прапор України й своє фото з домашнім улюбленцем.

«Дорогий Борисе Джонсоне! Я хочу, щоб швидше закінчилася війна, щоб більше не вмирали люди. Я хочу грати у футбол у себе в Маріуполі. Я хотів би, щоб у всіх дітей світу не було війни. Передаю привіт усім дітям у Британії, дякую, що допомагаєте нам. Ми переможемо! У мене живе кішка Фрося. Надсилаю Вам прапор України, який я намалював. Міцно обіймаю Вас», — написав Ілля.

Ілля Костушевич відправив Борису Джонсону листа, своє фото та власноруч намальований прапор України. Фото: shakhtar.com

Читати більше новин в Telegram
Ілля Костушевич тримає у руках лист, написаний для британського прем’єр-міністра. Фото: shakhtar.com

У Маріуполі хлопчик втратив батьків: вони загинули внаслідок одного з ракетних ударів окупантів. Вулиця та район, де мешкав Ілля з родиною, повністю зруйновані. З блокади дитину врятували волонтери. Ним опікується сім’я Марії й Володимира Беспалих зі Слов’янська.

Борис Джонсон звернувся до дітей з України 

Прем’єр-міністр Великої Британії написав відкритий лист, адресований українським дітям, у якому сказав, що вони зразок сміливості і справжній приклад для наслідування для дітлахів та дорослих в усьому світі. Звернення написано англійською та українською мовами.

Під час візиту до Києва 9 квітня 2022 року, глава британського уряду помітив відсутність на вулицях дітлахів та молоді: «Після вторгнення багато з вас були змушені покинути свої домівки. Ви залишили сім’ю, друзів, домашніх улюбленців, іграшки та ваше звичне життя, шукаючи притулок на станціях метро, в далеких містах і навіть інших країнах. Я не уявляю, наскільки важким був цей рік»‎, — зазначив Джонсон.

У листі він також розповів, що у Сполученому Королівстві на будинках, магазинах, церквах та навіть дитячих майданчиках люди підіймають українські стяги.

«Багато з вас бачили або пережили речі, які не повинна бачити жодна дитина. Але кожен день українські діти вчать усіх нас, що означає бути сильним і гідним, високо тримати голову навіть у найважчі часи…ви не одні», — підкреслив Джонсон.

Британський прем’єр-міністр додав, що впевнений в перемозі України, а також, що у Великій Британії ніколи не забудуть українських дітей і завжди будуть з гордістю називати їх друзями.

Раніше Заборона розповідала про історію 11-річного патріота Максима, який збирав гроші на допомогу Збройним силам України.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій