'
Читаєте зараз
Сенцов назвав свій стан «передкритичним»

Сенцов назвав свій стан «передкритичним»

Сергій Сурепін

14 серпня російська правозахисниця Зоя Свєтова відвідала Олега Сенцова, який перебуває в російському СІЗО, повідомляє RTVI. За словами Свєтової, вона розмовляла з українським режисером дві години в присутності начальника колонії й ще двох співробітників.

«Лікарі колонії, яким Сенцов довіряє, вони роблять те, що можуть робити, але не роблять ніяких прогнозів. Адвокат казав, що йому роблять крапельниці й надають суміш, яку він приймає. Але це ситуація, яка не може врятувати його життя», – повідомила Свєтова.

Також правозахисниця розповіла, що режисер не планує припиняти голодування. Разом із цим Свєтова розповіла, що мета голодування Сенцова залишилася та ж: звільнення українських політичних в’язнів із російських в’язниць. Вона вважає, що потрібно якомога швидше вирішити проблему обміну.

Нагадаємо, Сенцов голодує 93 дні. Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування.Своїми діями Сенцов вимагає відпустити всіх українців, утримуваних у Росії та анексованому Криму. Зараз в РФ та Криму утримують 64 українських політв’язні.

Чому Сенцов у в’язниці?

Читати більше новин в Telegram

Українського режисера Олега Сенцова затримали в Криму 10 травня 2014 року. Разом із цим затримали активіста Олександра Кольченка. Їх звинуватили в підготовці терактів, засудивши Кольченка до 10, а Сенцова – до 20 років позбавлення волі. Разом із ними також затримали Геннадія Афанасьєва та Олексія Чирнія. Афанасьєва у 2016-му році обміняють, Чирній залишиться в колонії в Магадані. Зараз Сенцова утримують у колонії «Білий ведмідь» у місті Лабитнангі.

 

Читайте також:

З’явились нові фото Олега Сенцова

Стан Сенцова погіршився. Адвокат повідомляє про проблеми з серцем

Місяць голодування Сенцова: Хронологія протесту

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій