'
Читаєте зараз
Сенцов припинив голодування – ФСВП Росії

Сенцов припинив голодування – ФСВП Росії

Сергій Сурепін

Засуджений в РФ український режисер Олег Сенцов припинив голодування, якого дотримувався з середини травня. Про це розповів заступник директора ФСВП Валерій Максименко, повідомляє «Интерфакс».

  • Федеральна служба виконання покарань (ФСВП Росії) – федеральний орган виконавчої влади Російської Федерації, керівним відомством якого є Міністерство юстиції Російської Федерації, яке здійснює правозастосовні функції, функції з контролю та нагляду у сфері виконання кримінальних покарань щодо засуджених.

«Так, він припинив голодування. Найкращі дієтологи Москви розробили спеціальну дієту для виведення його з голодування», – сказав Максименко «Интерфаксу», відповідаючи на відповідне запитання.

Російський адвокат Дмитро Дінзе заявив, що українського режисера Олега Сенцова в колонії почнуть годувати примусово, якщо стан його здоров’я різко погіршиться.

«Під час останнього мого приїзду в нього розвивалася гіпоксія, пов’язана з недостатнім забезпеченням киснем внутрішніх органів і крові. Це все водночас із тим, що він не вживає ніякої їжі. Колонія, звичайно, дуже стурбована його станом», – розповів Дінзе.

Чому Сенцов у в’язниці?

Читати більше новин в Telegram

Українського режисера Олега Сенцова затримали в Криму 10 травня 2014 року. Разом із цим затримали активіста Олександра Кольченка. Їх звинуватили в підготовці терактів, засудивши Кольченка до 10, а Сенцова – до 20 років позбавлення волі. Разом із ними також затримали Геннадія Афанасьєва та Олексія Чирнія. Афанасьєва у 2016-му році обміняють, Чирній залишиться в колонії в Магадані. Зараз Сенцова утримують у колонії «Білий ведмідь» у місті Лабитнангі.

Нагадаємо, Сенцов оголосив безстрокове голодування. Своїми діями Сенцов вимагає відпустити всіх українців, утримуваних у Росії та анексованому Криму. Зараз у РФ та Криму утримують 64 українських політв’язні.

 

Читайте також:

У Києві покажуть виставу про Олега Сенцова під музику «Бумбокс»

Сенцова номінували на премію Сахарова

Місяць голодування Сенцова: Хронологія протесту

Петиція щодо Сенцова на сайті Білого дому набрала потрібні 100 тисяч голосів

Половина росіян не знає про голодування Сенцова

Стало відомо, що Сенцов написав у заповіті

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій