Читаєте зараз
Сенцова переводять з медчастини у камеру, хоча у нього – ураження внутрішніх органів

Сенцова переводять з медчастини у камеру, хоча у нього – ураження внутрішніх органів

Samuil Proskuryakov

Управління Федеральної служби виконання покарань по Ямало-Ненецькому автономному округу Росії стверджує, що в українського режисера Олега Сенцова немає серйозних проблем зі здоров’ям, спричинених тривалим голодуванням, і повідомляє про виписування українця із медчастини колонії. Про це повідомив «Інтерфакс» із посиланням на прес-бюро управління.

Відповідно до рекомендацій лікаря, український політв’язень буде переведений із медичної частини установи «для подальшого відбування покарання».

«У Сенцова виявили ураження серця, печінки і нирок», – адвокат

Проте в неділю, 9 грудня, адвокат Дмитро Дінзе повідомив, що в Сенцова внаслідок голодування виявлено «органічне ураження» серця, печінки й нирок. «Здоров’я залишає бажати кращого, принаймні, ті органічні зміни, які у нього були, можливо пройдуть. Поки 100%-ві прогнози дати ніхто не може з приводу його здоров’я. Лікування триває, і коли закінчиться, невідомо»,  розповів в ефірі радіо «Ехо Москви» адвокат.

Нагадаємо, українського режисера Олега Сенцова затримали в Криму 10 травня 2014 року. Разом із ним затримали активіста Олександра Кольченка. Їх звинуватили в підготовці терактів, засудивши Кольченка до 10, а Сенцова – до 20 років позбавлення волі. Разом із ними також затримали Геннадія Афанасьєва та Олексія Чирнія. Афанасьєва у 2016-му році обміняють, Чирній залишиться в колонії в Магадані. Зараз Сенцов перебуває у РФ. Його утримують у колонії «Білий ведмідь» у місті Лабитнангі. Із середини травня 2018 року Сенцов дотримувався голодування, але на початку жовтня припинив його.

Читати більше новин в Telegram

Читайте також: Олег Сенцов став першим українським лауреатом премії імені Сахарова

Читайте також: Сенцов заповів екранізацію своїх робіт режисерці Врадій. Авторські права – дітям

Читайте також: Депутати в РФ попросила Путіна помилувати Сенцова. Але отримала відмову

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій