Читаєте зараз
Заарештований в Україні уродженець Інгушетії скаржиться на погрози поліції

Заарештований в Україні уродженець Інгушетії скаржиться на погрози поліції

Сергій Сурепін

Громадянин РФ, уродженець Інгушетії Салман Сайнароєв скаржиться на тиск із боку працівників поліції, які вимагають від нього зізнання про співучасть у вбивстві й пограбуванні ювелірного магазину. Про це заявила його адвокатка Злата Симоненко, повідомляє видання «Кавказ.Реалии».

«Це [згода Сайнароєва] забезпечить їм його утримання в СІЗО, а не інший запобіжний захід», – сказала адвокатка. Також вона зазначила, що Сайнароєва шантажують екстрадицією його дружини у РФ. Хоча суд заарештував Салмана на 60 діб, чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання – його не переводять у СІЗО. Симоненко заявляла про процесуальні порушення під час проведенні експертизи ДНК, яка стала підставою для арешту Сайнароєва.

Нагадаємо, 22 жовтня суд у Києві взяв під варту громадянина РФ, уродженця Інгушетії Салмана Сайнароєва. Його підозрюють у розбійному нападі на магазин, унаслідок якого був убитий охоронець.

Справа Сайнароєва

Нагадаємо, під час першого затримання Сайнароєву повідомили, що він проходить по кримінальній справі як свідок, хоча він перебував у поліцейському відділенні, за словами адвокатки, у кайданах. Але зараз, говорить Симоненко, поліцейські заявляють, що відправили Сайнароєву лист про підозру поштою. Адвокатка говорить, що лист ще не дійшов.

Читати більше новин в Telegram

Що стосується самого інциденту, по якому проходить Сайнароєв, то він стався 12 серпня 2018 року в Києві.

Хто він такий

Салман брав участь у війні на Донбасі в складі добровольчого батальйону імені Шейха Мансура. Саме в цьому батальйоні воював Тимур Тумгоєв, якого 12 вересня цього року Генпрокуратура екстрадувала на запит російської ФСБ. Сайнароєв товаришував із Тумгоєвим та публічно виступав на його підтримку. Також зі слів командира 8-го батальйону Української добровольчої армії Андрія Гергерта відомо, що Салман входив до складу переговорної групи, яка бере участь у розслідуванні екстрадиції Тумгоєва, разом із депутатом ВР Рефатом Чубаровим.

 

Читайте також:

Салмана Сайнароєва взяли під варту. Що про це потрібно знати

У Києві поліція знову затримала росіянина, який товаришував зі Тумгоєвим

Виданий Україною за запитом ФСБ росіянин знайшовся у СІЗО. Його били до втрати пам’яті

З початку 2017 року Україна видала іншим країнам 98 осіб. 13 з них – Росії

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій