Читаєте зараз
Заарештований в Україні уродженець Інгушетії скаржиться на погрози поліції

Заарештований в Україні уродженець Інгушетії скаржиться на погрози поліції

Сергій Сурепін

Громадянин РФ, уродженець Інгушетії Салман Сайнароєв скаржиться на тиск із боку працівників поліції, які вимагають від нього зізнання про співучасть у вбивстві й пограбуванні ювелірного магазину. Про це заявила його адвокатка Злата Симоненко, повідомляє видання «Кавказ.Реалии».

«Це [згода Сайнароєва] забезпечить їм його утримання в СІЗО, а не інший запобіжний захід», – сказала адвокатка. Також вона зазначила, що Сайнароєва шантажують екстрадицією його дружини у РФ. Хоча суд заарештував Салмана на 60 діб, чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання – його не переводять у СІЗО. Симоненко заявляла про процесуальні порушення під час проведенні експертизи ДНК, яка стала підставою для арешту Сайнароєва.

Нагадаємо, 22 жовтня суд у Києві взяв під варту громадянина РФ, уродженця Інгушетії Салмана Сайнароєва. Його підозрюють у розбійному нападі на магазин, унаслідок якого був убитий охоронець.

Справа Сайнароєва

Нагадаємо, під час першого затримання Сайнароєву повідомили, що він проходить по кримінальній справі як свідок, хоча він перебував у поліцейському відділенні, за словами адвокатки, у кайданах. Але зараз, говорить Симоненко, поліцейські заявляють, що відправили Сайнароєву лист про підозру поштою. Адвокатка говорить, що лист ще не дійшов.

Що стосується самого інциденту, по якому проходить Сайнароєв, то він стався 12 серпня 2018 року в Києві.

Хто він такий

Салман брав участь у війні на Донбасі в складі добровольчого батальйону імені Шейха Мансура. Саме в цьому батальйоні воював Тимур Тумгоєв, якого 12 вересня цього року Генпрокуратура екстрадувала на запит російської ФСБ. Сайнароєв товаришував із Тумгоєвим та публічно виступав на його підтримку. Також зі слів командира 8-го батальйону Української добровольчої армії Андрія Гергерта відомо, що Салман входив до складу переговорної групи, яка бере участь у розслідуванні екстрадиції Тумгоєва, разом із депутатом ВР Рефатом Чубаровим.

 

Читайте також:

Салмана Сайнароєва взяли під варту. Що про це потрібно знати

У Києві поліція знову затримала росіянина, який товаришував зі Тумгоєвим

Виданий Україною за запитом ФСБ росіянин знайшовся у СІЗО. Його били до втрати пам’яті

З початку 2017 року Україна видала іншим країнам 98 осіб. 13 з них – Росії

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору